Urządzenie diagnostyczne Herth+Buss Inspector | MOTOFAKTOR

Urządzenie diagnostyczne Herth+Buss Inspector

person Adrian Januszkiewicz 30/06/2020

Gama produktów Elparts od Herth+Buss została rozszerzona o urządzenie diagnostyczne Inspector o numerze produktowym 95990303.

Wzrost prac konserwacyjnych/naprawczych i problemów do rozwiązywania w pojeździe ma również wpływ na niezależne warsztaty. Wiedza i odpowiednie narzędzia są niezbędne dla każdego warsztatu, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Urządzenie do autodiagnostyki Inspector ma wspierać warsztaty w zakresie konserwacji, naprawy, rozwiązywania problemów i diagnostyki wszystkich modeli.

 

Dzięki dostępowi do wszystkich danych OE dla marek Hyundai i Kia, Inspector jest szczególnie odpowiedni dla modeli azjatyckich. Jest on łatwy w obsłudze, co jest pomocne podczas wykonywania pracy. Wyszukiwanie systemowe jest w dużej mierze automatyczne, obsługa jest intuicyjna, a wpisy do identyfikacji pojazdu są nieskomplikowane. Kolejną zaletą dla warsztatów jest to, że aktualizacje są bezpłatne w pierwszym roku.

Co oferuje urządzenie Inspector?

Kompaktowe urządzenie ręczne zostało zaprojektowane tak, aby poradzić sobie z dużym obciążeniem w codziennym użytkowaniu. Procesor Octa Core 2,1 GHz umożliwia płynną i szybką pracę bez przerw. 10-calowy ekran LCD jest czytelny nawet w świetle słonecznym i można go obsługiwać za pomocą ekranu dotykowego i praktycznego rysika.

 

Wszystkie dzienniki diagnostyczne, informacje o klientach, obrazy i dane można optymalnie przechowywać za pomocą 64 GB pamięci wewnętrznej i dodatkowej pamięci zewnętrznej 128 GB. Dostępna jest również wystarczająca ilość miejsca do przechowywania przyszłych aktualizacji oprogramowania. Kolejną zaletą jest proste tworzenie raportów diagnostycznych.

 

Raport z wstępnego skanowania pokazuje wszystkie problemy w pojeździe. Raport po skanowaniu potwierdza, że ​​zostały poprawnie rozwiązane. Połączenie Wi-Fi umożliwia także szybkie i łatwe aktualizacje, bezpośrednie informacje zwrotne, wsparcie TeamViewer, drukowanie i surfowanie. Dostępne są również inne interfejsy, takie jak USB, Micro USB, HDMI lub Bluetooth.

 

Urządzenie diagnostyczne Inspector, jak podaje producent, zapewnia wszystkie standardowe funkcje, takie jak odczyt i kasowanie kodów usterek, wyświetlanie danych na żywo, testy siłowników i zaawansowane funkcje dodatkowe specyficzne dla jednostki sterującej. Szeroka gama akcesoriów jest również dostępna poza zakresem dostawy. W razie potrzeby można zamówić różne złącza, adaptery i inne akcesoria.

 

Źródło: Herth+Buss

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).