Urządzenia Parcelcube w ofercie CAIRO-soft | MOTOFAKTOR

Urządzenia Parcelcube w ofercie CAIRO-soft

person Adrian Januszkiewicz 5/06/2019

CAIRO-soft został dystrybutorem urządzeń Parcelcube, umożliwiając klientom dostęp do narzędzia wymiarującego, wspomagającego pracę magazynu.

W pełni zintegrowany z systemem cairo.WMS jest wygodnym rozwiązaniem dla potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Dzięki urządzeniom Parcelcube możliwe jest wymiarowanie produktów w trakcie przyjmowania towaru na magazyn, podczas przygotowywania paczek do wysyłki oraz w dowolnym momencie pracy na magazynie.

 

Parcelcube to rozwiązanie wymiarujące udostępniane przez firmę Klutech – jednego z liderów branży. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania wymiarujące dla firm zajmujących się magazynowaniem i wysyłką produktów. Jak zapewnia producent, urządzenia Parcelcube efektywnie rejestrują wymiary i masę produktów w operacjach przyjęcia oraz wysyłki towaru. Jest to zautomatyzowane, szybkie i skuteczne urządzenie pomiarowe, wyposażone w kompletne oprogramowanie do pracy w każdym magazynie.

 

Zalety urządzeń Parcelcube i korzyści z ich wykorzystania opisane przez producenta:

 

  • W pełni zautomatyzowane, szybkie, precyzyjne i wytrzymałe
  • Łatwe w obsłudze i w kalibracji
  • Posiadają przyjazny dla użytkownika Interface
  • Oszczędzają czas, który pracownicy poświęcają na wymiarowanie
  • Minimalizują ryzyko błędów operatora podczas wymiarowania
  • Umożliwiają zbieranie danych niezbędnych do efektywnego zarządzania magazynem
  • Sprawdzającą się w trudnych warunkach pracy.

 

Źródło: CAIRO-soft

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).