Ursus: współpraca z Lotos Oil | MOTOFAKTOR

Ursus: współpraca z Lotos Oil

person Adrian Januszkiewicz 2/08/2017

Ursus S.A. podpisał z Lotos Oil Sp. z o.o. umowę na dostawy środków smarowych oraz usługi Serwisu Olejowego Lotos Oil.

Ursus będzie kupował i odbierał od Lotos Oil wysokiej jakości środki smarowe, w ilości i asortymencie zgodnym z jego zapotrzebowaniem oraz o wymaganych przez niego parametrach, które będą miały zastosowanie w ciągnikach i maszynach rolniczych oferowanych przez Ursus. Dodatkowo w ramach umowy, Lotos Oil będzie świadczył profesjonalne usługi serwisu olejów smarowych będących integralną częścią oferty sprzedaży.

 

Najnowsza technologia olejów Lotos Oil zapewni bezpieczeństwo pracy maszyn rolniczych, wykorzystywanych w zróżnicowanych i często ciężkich warunkach, zarówno w Polsce jak i na rynkach afrykańskich, ponadto przyczyni się do zmniejszenia zużycia paliwa oraz wydłużenia okresów między wymianami oleju. Umowa przewiduje także współpracę przy sprzedaży, dystrybucji i marketingu środków smarowych produkowanych przez Lotos Oil, na rynku krajowym i rynkach zagranicznych, na których działa Ursus. Wspólna grupa robocza ma wspierać rozwój eksportu produktów Lotos Oil do Afryki i innych wybranych krajów.

Zarówno Lotos Oil, jak i Ursus mają mocną pozycję rynkową. Każdy polski rolnik doskonale zna te marki. Wspólne działania to szansa na ich dalsze umacnianie. Obie firmy dysponują potencjałem niezbędnym do tego aby stać się liczącym partnerem dla biznesu rolniczego nie tylko w Europie, ale i na świecie. Wierzę, że rozpoczęta współpraca, przełoży się na wymierne efekty handlowe i marketingowe dla obu firm, a kompleksowa oferta zostanie doceniona przez naszych rolników. Monika Kośko Wiceprezes Zarządu Ursus S.A.
Lotos Oil i Ursus od dziś i przez minimum następne 5 lat będą ramię w ramię wspierać i promować polską innowacyjność, zarówno w kraju jak i za granicą. To nie jest przypadek, że nasze produkty spełniają oczekiwania tak wymagającego klienta jakim jest Ursus, albowiem dysponujemy nowoczesnymi technologiami wytwarzania olejów i smarów oraz znakomitym Serwisem Olejowym. Dla Lotos Oil podpisana w dniu dzisiejszym umowa współpracy z firmą Ursus może być traktowana jako element realizacji strategii trwałego i stabilnego rozwoju, budowy partnerstwa i wzmocnienia polityki sprzedażowej naszych najlepszych produktów. Jest przykładem w jak konsekwentny sposób Lotos Oil dąży do poszerzania horyzontów, wspierania innowacyjności i promowania polskiej marki na świecie. Będziemy również starali się zachęcić naszego Partnera do współpracy ze Spółką Lotos Paliwa, mogącą zapewnić dostawy najwyższej jakości paliw do produkowanych przez firmę Ursus nowoczesnych ciągników i maszyn rolniczych. Jakub Jarosz Wiceprezes Zarządu Lotos Oil

 

Źródło: Ursus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).