Ursus otrzymał zamówienie ze Szwecji na przyczepy | MOTOFAKTOR

Ursus otrzymał zamówienie ze Szwecji na przyczepy

person Adrian Januszkiewicz 14/08/2019

Ursus otrzymał podpisał list intencyjny ze szwedzką firmą Möre Maskiner AB na dostawę przyczep.

Jak informuje w swoim najnowszym raporcie bieżącym, spółka Ursus S.A. w restrukturyzacji  w dniu 13 sierpnia 2019 r. został podpisany list intencyjny z Möre Maskiner AB. Na jego podstawie rozpoczęto negocjacje, dotyczące złożenia przez szwedzką firmę zamówienia na 1000 sztuk przyczep produkcji Ursusa dedykowanych na rynek szwedzki.

 

Strony deklarują, że kontrakt miałby być zrealizowany do końca pierwszej połowy 2021 roku, a pierwsze dostawy odbyłyby się jeszcze w tym roku. Planowana transakcja, jeśli dojdzie do skutku, ma korzystnie wpłynąć na realizację planu restrukturyzacyjnego.

 

Źródło: Ursus

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).