Ursus: C-380 nieprzerwanie liderem wśród ciągników | MOTOFAKTOR

Ursus: C-380 nieprzerwanie liderem wśród ciągników

person 30/09/2016

Ciągniki Ursus C-380 to najczęściej rejestrowane ciągniki w kraju w okresie lipiec-sierpień 2016 roku.

Ciągnik C-380, jeden z modeli odnowionej legendarnej serii znanej każdemu polskiemu rolnikowi, swoją premierę miał w marcu 2015 roku na targach Agrotech w Kielcach. Produkt z miesiąca na miesiąc zyskiwał coraz większe grono zadowolonych nabywców. Już po niespełna 6 miesiącach od premiery, w sierpniu ubiegłego roku, znalazł się na trzecim miejscu wśród najchętniej kupowanych w Polsce. W lipcu 2016 roku Ursus C-380 został liderem wśród najczęściej rejestrowanych ciągników w kraju. W sierpniu udało mu się utrzymać pierwszą pozycję (zgodnie z informacjami podanymi przez agencję Martin & Jacob, która świadczy usługi badawcze, analityczne oraz konsultingowe w sektorze agrarnym). Kultowy model C-380 został nagrodzony w 2016 roku godłem „Teraz Polska”.

Rodzina ciągników serii "C" są flagowymi produktami Ursusa. Obecnie znajdują się wśród najlepiej sprzedających się modeli z naszej oferty. Spełniają wszystkie oczekiwania nowoczesnego gospodarstwa rolnego, posiadają konkurencyjne parametry techniczne i kosztowe. Karol Zarajczyk prezes spółki Ursus S.A.

 

Od początku 2016 roku Ursus odnotował blisko 50 proc. wzrost sprzedaży nowych ciągników, zwiększając tym samym udział w rynku do 7,2 proc. Oznacza to, że lubelski producent jest liderem wzrostów w branży od początku roku. Jako jedyny spośród 10 największych firm działających w kraju, zanotował wzrost rejestracji nowych ciągników w okresie styczeń-sierpień 2016 roku. Przy utrzymaniu obecnej sytuacji na rynku i wsparciu dopłatami z programu PROW na lata 2014-2020, spółka liczy na osiągnięcie 15 proc. udziału do końca 2017 roku.

 

Źródło: Ursus

user photo

Autor

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).