Ultraszybkie ładowarki od EVBox zaprezentowane w Las Vegas | MOTOFAKTOR

Ultraszybkie ładowarki od EVBox zaprezentowane w Las Vegas

EVBox zaprezentował na targach CES 2020 szybką ładowarkę EVBox Troniq 100 oraz przeprojektowaną ultraszybką ładowarkę HPC EVBox Ultroniq.

2020 to nie tylko początek nowej dekady, ale także rok, który oznacza długi okres przyjmowania pojazdów elektrycznych. Wzrost liczby pojazdów elektrycznych wchodzących na rynek i zmiana sposobu myślenia ludzi przyczyniły się do tego przejścia. Ta zmiana oznacza, że ​​kierowcy będą chcieli móc ładować wszędzie – czy to w domu, w miejscu pracy, w supermarkecie, przed restauracją, czy podczas długich podróży na przystankach na autostradzie. Potrzeba szybkich i ultraszybkich ładowarek jest nieunikniona.

 

EVBox stale pracuje nad innowacjami w odpowiednich segmentach, takich jak sklepy i stacje paliw, aby pomóc w zaspokojeniu rosnącego zapotrzebowania na szybkie i elastyczne ładowanie. Odnowiona fabryka w Bordeaux, która została ponownie otwarta w listopadzie 2019 r., umożliwia EVBox zwiększenie produkcji szybkich i ultraszybkich ładowarek nawet o 450 sztuk miesięcznie oraz stałe inwestowanie w badania i rozwój poświęcone odkrywaniu nowych technologii, takich jak V2G (Vehicle -to-Grid).

Nowe ładowarki

Na targach CES 2020 w Las Vegas firma EVBox pokazała szybką ładowarkę EVBox Troniq 100 i przeprojektowaną ultraszybką ładowarkę HP Ultroniq. W związku z wykładniczym wzrostem liczby pojazdów elektrycznych o wyższych możliwościach ładowania, EVBox Troniq 100 został opracowany z myślą o użytkownikach końcowych, aby zapewnić ładowanie 100 kW i wysoką niezawodność. Komponenty o wysokiej wydajności mają umożliwiać dostarczanie maksymalnej mocy przez cały czas.

 

EVBox Ultroniq oferuje ultraszybkie ładowanie o dużej mocy do 350 kW – jego modułowe konfiguracje różnych urządzeń zapewniają kompatybilność w każdym przypadku zastosowania na całym świecie. Solidna konstrukcja ma utrzymać optymalną wydajność nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych w dowolnym miejscu, a większy zintegrowany ekran dotykowy ułatwiać kierowcy EV interakcję ze stacją.

 

Obie stacje ładowania mają zapewniać wyjątkową jakość obsługi dzięki ulepszonemu zarządzaniu kablami z chowanymi i wytrzymałymi kablami, kolorowymi diodami LED prowadzącym użytkownika oraz dostępem dla wózków inwalidzkich.

 

EVBox Troniq 100 będzie dostępny na całym świecie do drugiego kwartału 2020 roku, a EVBox Ultroniq do trzeciego kwartału 2020 roku.

 

Źródło: EVBox

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).