Ultradźwiękowe czujniki parkowania Valeo | MOTOFAKTOR

Ultradźwiękowe czujniki parkowania Valeo

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą nowoczesnych systemów parkowania na OE. Teraz jako pierwszy i jedyny dostawca udostępnia gamę ultradźwiękowych czujników parkowania na niezależny rynek aftermarketowy.

Liczba samochodów oryginalnie wyposażonych w systemy parkowania wciąż rośnie. Szacuje się, że do 2020 roku, aż 30% wszystkich pojazdów będzie wyposażonych w czujniki Valeo. Z roku na rok zwiększa się również liczba czujników, w które wyposażone są nowoczesne samochody. Wprowadzenie tej gamy przez Valeo jest więc odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku.

 

Wąska oferta Valeo ma bardzo szerokie zastosowanie: 15 produktów pokrywa aż 165 numerów OE montowanych w 180 modelach aut. 14 referencji jest przystosowanych do malowania, a do każdego czujnika dodawane są 3 uszczelki w kolorach: czarnym, szarym oraz transparentnym. W ofercie dostępny jest również jeden czujnik chromowany. Sprawia to, że gama jest jeszcze bardziej uniwersalna, a czujniki mogą być dyskretnie dopasowane do każdego zderzaka.

 

Zaletą czujników parkowania Valeo jest ich najwyższa jakość. Czujniki te charakteryzują się zarówno pionową, jak i poziomą detekcją, zapewniając tym samym bezpieczeństwo oraz precyzję w wykrywaniu napotkanych przeszkód. Dodatkowo, czujniki są odporne na ekstremalne warunki atmosferyczne i działają bez zarzutu w temperaturach od -40 do +90 stopni.

 

Czujniki często ulegają awarii z powodu stłuczek lub szkód parkingowych. Awaria nawet jednego czujnika sprawia, że kierowca nie może polegać na systemie detekcji. Dla warsztatowca możliwość bezproblemowej wymiany czujnika w oparciu o nową ofertę Valeo, jest doskonałym sposobem na wykonanie usługi zapewniającej dodatkowy dochód. Wystarczy 15 referencji, żeby móc dokonać serwisu dla szerokiej grupy aut w zaledwie kilka minut.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).