Ułatwienie wymiany akumulatorów w nowoczesnych autach od Exide | MOTOFAKTOR

Ułatwienie wymiany akumulatorów w nowoczesnych autach od Exide

person Redakcja 12/11/2012

Exide przedstawia program Exide Synergy, zawierający urządzenie do bezproblemowej wymiany akumulatora.

Przez ostatnie kilka lat rynek produkcji samochodów osobowych uległ znacznej zmianie. Dynamicznie rozwija się sprzedaż pojazdów wyposażonych w system Start & Stop. Wymiana akumulatora w tych pojazdach przebiega zazwyczaj w sposób tradycyjne, jednak czasami wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu.

 

Exide Technologies stworzył program Exide Synergy, będące kompleksowym rozwiązaniem dla sklepów detalicznych, warsztatów i serwisów pozwalające uniknąć wzrostu kosztów oraz zwiększenia stopnia komplikacji wymiany akumulatora w takich właśnie autach.

 

Program wymiany akumulatorów Exide Synergy, którego elementem jest specjalne urządzenie BRT-12 jest dedykowane głównie warsztatom, serwisom i sklepom detalicznym pracującym bez specjalistycznych urządzeń diagnostycznych pozwalających na bezproblemową wymianę akumulatora.

Wymiana akumulatora w nowoczesnych pojazdach, także z systemem Start&Stop, często jest przedstawiana i zarazem postrzegana jako bardzo skomplikowany proces, wymagający drogich, specjalistycznych urządzeń, dostępnych tylko w selektywnej dystrybucji. Nie jest to prawda, po to m.in. stworzyliśmy nasz program Exide Synergy, aby zdemistyfikować pewne mity, ale przede wszystkim dać tanie i proste rozwiązanie naszym klientom. Tak, aby mieli możliwość poszerzenia bazy swoich klientów, dodatkowego zarobku, albo po prostu nie pozostawić ich na marginesie rynku. Jarosław Nadstazik marketing manager Exide Technologies S.A.

 

Urządzenie BRT-12 będzie oferowane w atrakcyjnej cenie 978 zł netto, czyli kilkakrotnie mniej niż inne urządzenia o podobnej funkcjonalności oferowane na rynku. Ponadto jest ono dostępne już w ramach wyposażenia warsztatu w programie Victor dla Punktów Sprzedaży Detalicznej. Aktualizacja oprogramowania BRT-12 jest bezpłatna. Obecnie BRT-12 pokrywa zakresem swojego działania wymianę akumulatora we wszystkich samochodach Grupy VW (Audi, VW, Skoda, Seat), Grupy BMW (BMW, Mini). Grupa marek aut będzie sukcesywnie powiększana.

 

Zobacz ulotkę nowego urządzenia BRT-12.

 

Źródło: www.centra.com.pl

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).