Ułatwienie wymiany akumulatorów w nowoczesnych autach od Exide | MOTOFAKTOR

Ułatwienie wymiany akumulatorów w nowoczesnych autach od Exide

Exide przedstawia program Exide Synergy, zawierający urządzenie do bezproblemowej wymiany akumulatora.

Przez ostatnie kilka lat rynek produkcji samochodów osobowych uległ znacznej zmianie. Dynamicznie rozwija się sprzedaż pojazdów wyposażonych w system Start & Stop. Wymiana akumulatora w tych pojazdach przebiega zazwyczaj w sposób tradycyjne, jednak czasami wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu.

 

Exide Technologies stworzył program Exide Synergy, będące kompleksowym rozwiązaniem dla sklepów detalicznych, warsztatów i serwisów pozwalające uniknąć wzrostu kosztów oraz zwiększenia stopnia komplikacji wymiany akumulatora w takich właśnie autach.

 

Program wymiany akumulatorów Exide Synergy, którego elementem jest specjalne urządzenie BRT-12 jest dedykowane głównie warsztatom, serwisom i sklepom detalicznym pracującym bez specjalistycznych urządzeń diagnostycznych pozwalających na bezproblemową wymianę akumulatora.

Wymiana akumulatora w nowoczesnych pojazdach, także z systemem Start&Stop, często jest przedstawiana i zarazem postrzegana jako bardzo skomplikowany proces, wymagający drogich, specjalistycznych urządzeń, dostępnych tylko w selektywnej dystrybucji. Nie jest to prawda, po to m.in. stworzyliśmy nasz program Exide Synergy, aby zdemistyfikować pewne mity, ale przede wszystkim dać tanie i proste rozwiązanie naszym klientom. Tak, aby mieli możliwość poszerzenia bazy swoich klientów, dodatkowego zarobku, albo po prostu nie pozostawić ich na marginesie rynku.

marketing manager Exide Technologies S.A. - Jarosław Nadstazik

 

Urządzenie BRT-12 będzie oferowane w atrakcyjnej cenie 978 zł netto, czyli kilkakrotnie mniej niż inne urządzenia o podobnej funkcjonalności oferowane na rynku. Ponadto jest ono dostępne już w ramach wyposażenia warsztatu w programie Victor dla Punktów Sprzedaży Detalicznej. Aktualizacja oprogramowania BRT-12 jest bezpłatna. Obecnie BRT-12 pokrywa zakresem swojego działania wymianę akumulatora we wszystkich samochodach Grupy VW (Audi, VW, Skoda, Seat), Grupy BMW (BMW, Mini). Grupa marek aut będzie sukcesywnie powiększana.

 

Zobacz ulotkę nowego urządzenia BRT-12.

 

Źródło: www.centra.com.pl

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).