UFI Filters rozszerza ofertę filtrów kabinowych | MOTOFAKTOR

UFI Filters rozszerza ofertę filtrów kabinowych

UFI Filters wprowadził nowe referencje do swojej oferty filtrów kabinowych.

 

Firma UFI Filters opracowała na bazie FormulaUFI.Stratiflex różne rodzaje mediów do filtrów kabinowych, zapewniających wysoką skuteczność filtracji, odporność na wilgoć i neutralizację mikroorganizmów. Dzięki temu Grupa UFI oferuje w swoim katalogu aftermarket trzy rodzaje filtrów kabinowych: od tradycyjnego filtra przeciwpyłkowego, poprzez filtr z węglem aktywnym, zatrzymujący nieprzyjemne zapachy, aż po filtr antybakteryjny z gamy UFI Filters Argentium.

 

Katalog UFI Filters zawiera obecnie ponad 700 referencji filtrów kabinowych, w tym 607 do samochodów osobowych i pojazdów użytkowych oraz 111 do ciężarówek drogowych i terenowych, obejmujących ponad 19 000 zastosowań. W ostatnich latach oferta UFI Filters znacznie się powiększyła i pokrywa ponad 98,5% samochodów na europejskich drogach.

 

363 filtry przeciwpyłkowe z medium wykonanym z włókniny syntetycznej, zatrzymuje ponad 90% cząstek o średnicy większej niż 2,5 μm, takich jak pył PM10, zanieczyszczenia i pyłki. Filtry przeciwpyłkowe UFI są oznaczone w katalogu kodem początkowym 53.

 

Z kolei 196 referencji filtrów węglowych obejmuje filtry z medium wykonanym z włókniny połączonej z węglem aktywnym, pochłaniającym gazy i zapachy oraz blokującym zanieczyszczenia przemysłowe i rolnicze, takie jak niebezpieczne NOX, SO2, NH3 i LZO. Filtry węglowe UFI zapewniają większą ochronę pojazdu i są oznaczone w katalogu kodem początkowym 54.

 

UFI Filters oferuje również 159 wyjątkowych filtrów UFI Argentium o właściwościach antybakteryjnych. Innowacyjne medium filtracyjne składa się z trzech warstw: strukturalnej, absorpcyjnej i antybakteryjnej, zawierającej cząsteczki srebra. Biocyd Biomaster na bazie srebra, testowany zgodnie z normą ISO 22196:2011, może ograniczenia powstawania bakterii nawet o 99%. Filtry Argentium UFI są oznaczone w katalogu kodem początkowym 34.

 

Źródło: UFI Filters

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).