Udany start dywizji ZF Commercial Vehicle Solutions | MOTOFAKTOR

Udany start dywizji ZF Commercial Vehicle Solutions

Grupa ZF poinformowała o pomyślnym rozpoczęciu działalności nowej dywizji "Commercial Vehicle Solutions" (CVS) z dniem 1 stycznia br.

Nowa dywizja wykorzystuje doświadczenie ZF w obszarze pojazdów użytkowych i znacząco ma się przyczynić do rozwoju technologii dla bezpiecznego, zrównoważonego i zdigitalizowanego transportu. Nowa dywizja łączy dawne działy ZF Commercial Vehicle Technology oraz Commercial Vehicle Control Systems, z których ten ostatni powstał w wyniku przejęcia firmy WABCO przez ZF w maju 2020 roku.

 

Powstanie nowej dywizji CVS, pozwala ZF pozycjonować się jako największy na świecie dostawca komponentów i systemów dla branży pojazdów użytkowych. Dzięki naszej szerokiej bazie technicznej i globalnej działalności, możemy z jednego źródła zaoferować naszym klientom rozwiązania niezbędne do przekształcenia ich portfolio produktów. Wykorzystując naszą strukturę regionalną, oferujemy znaczące korzyści i bezpośrednie dotarcie do klienta producentom samochodów ciężarowych, autobusów i naczep, a także operatorom flot, niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie się znajdują – powiedział Wilhelm Rehm, członek Zarządu ZF odpowiedzialny za nową dywizję – Zgodnie z naszą strategią 'Next Generation Mobility’, CVS przyczyni się do przyspieszenia globalnego wzrostu firmy ZF.

 

Dywizja ZF Commercial Vehicle Solutions zatrudnia około 25 000 pracowników w 61 lokalizacjach w 28 krajach.

 

Źródło: ZF

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).