Udany start dywizji ZF Commercial Vehicle Solutions | MOTOFAKTOR

Udany start dywizji ZF Commercial Vehicle Solutions

person Adrian Januszkiewicz 14/01/2022

Grupa ZF poinformowała o pomyślnym rozpoczęciu działalności nowej dywizji "Commercial Vehicle Solutions" (CVS) z dniem 1 stycznia br.

Nowa dywizja wykorzystuje doświadczenie ZF w obszarze pojazdów użytkowych i znacząco ma się przyczynić do rozwoju technologii dla bezpiecznego, zrównoważonego i zdigitalizowanego transportu. Nowa dywizja łączy dawne działy ZF Commercial Vehicle Technology oraz Commercial Vehicle Control Systems, z których ten ostatni powstał w wyniku przejęcia firmy WABCO przez ZF w maju 2020 roku.

 

Powstanie nowej dywizji CVS, pozwala ZF pozycjonować się jako największy na świecie dostawca komponentów i systemów dla branży pojazdów użytkowych. Dzięki naszej szerokiej bazie technicznej i globalnej działalności, możemy z jednego źródła zaoferować naszym klientom rozwiązania niezbędne do przekształcenia ich portfolio produktów. Wykorzystując naszą strukturę regionalną, oferujemy znaczące korzyści i bezpośrednie dotarcie do klienta producentom samochodów ciężarowych, autobusów i naczep, a także operatorom flot, niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie się znajdują – powiedział Wilhelm Rehm, członek Zarządu ZF odpowiedzialny za nową dywizję – Zgodnie z naszą strategią 'Next Generation Mobility’, CVS przyczyni się do przyspieszenia globalnego wzrostu firmy ZF.

 

Dywizja ZF Commercial Vehicle Solutions zatrudnia około 25 000 pracowników w 61 lokalizacjach w 28 krajach.

 

Źródło: ZF

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).