TVN Turbo Rally Team zwycięża w Rajdzie Dolnośląskim | MOTOFAKTOR

TVN Turbo Rally Team zwycięża w Rajdzie Dolnośląskim

person Adrian Januszkiewicz 8/10/2019

Bryan Bouffier i Xavier Panseri, reprezentanci TVN Turbo Rally Teamu zwyciężyli w 53. Rajdzie Dolnośląskim, zamykającym tegoroczny sezon RSMP.

Francuzi startujący Hyundaiem i20 R5 wygrali także ostatni, dodatkowo punktowany odcinek specjalny Power Stage. Świetna postawa 3-krotnych mistrzów Polski sprawiła, że do swojej bogatej kolekcji dorzucili kolejny tytuł, drugich wicemistrzów w klasyfikacji generalnej RSMP 2019.

Zwycięstwo w 53. Rajdzie Dolnośląskim bardzo cieszy, tym bardziej, że rajd był wyjątkowo trudny ze względu na fatalne warunki pogodowe, a do tego rajd był bardzo długi. Musieliśmy perfekcyjnie dobierać opony Michelin, aby nasza jazda była skuteczna i bezbłędna. I to się udawało. Jestem pod wrażeniem jak szybko jechała konkurencja. Nie rywalizowałem z tymi chłopakami, kiedy startowałem tutaj w poprzednich latach i cieszę się, że Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski cały czas są na wysokim poziomie. Z Xavierem zdobyliśmy też tytuł drugich wicemistrzów Polski, co oznacza, że zobaczymy się jeszcze na gali rozdania pucharów. Chciałbym bardzo podziękować całemu zespołowi TVN TURBO RALLY TEAM oraz jego mechanikom za świetne przygotowanie Hyundaia i20 R5, który nie sprawiał najmniejszych problemów. No może tylko raz szyba zaparowała. Dziękuję również Partnerom zespołu: Amic Energy, Auto Partner, MaXgear, NOVOL, TEKOM Technologia, Kratki.pl, Michelin Polska, I Planet Radom, I Home oraz telewizji TVN TURBO za wsparcie medialne naszych startów. Bryan Bouffier kierowca TVN Turbo Rally Team
To wspaniałe uczucie wygrać ponownie w Polsce. Cieszymy się bardzo ze zwycięstwa, ponieważ to jeden z najtrudniejszych rajdów, w którym startowaliśmy razem z Bryanem. Lejący się z nieba deszcz, dużo liści na drodze, błoto, mgła. Do tego zaparowana szyba w samochodzie. Przed startem wiedzieliśmy, że mamy- podobnie jak wiele innych załóg- matematyczne szanse na podium w końcowej punktacji RSMP. Dopiero po przejechaniu ostatniego 19-tego odcinka specjalnego dowiedzieliśmy się, że zdobyliśmy tytuł II wicemistrzów Polski. Super emocje do końca. Bardzo dziękuje za nie całemu zespołowi TVN TURBO RALLY TEAM. Xavier Panseri Pilot TVN Turbo Rally Team

 

Źródło: Auto Partner S.A.

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).