TVN Turbo Rally Team w zmienionych barwach na sezon 2020 RSMP | MOTOFAKTOR

TVN Turbo Rally Team w zmienionych barwach na sezon 2020 RSMP

Łukasz Byśkiniewicz i Zbigniew Cieślar przystępują do kolejnego sezonu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Reprezentanci TVN Turbo Rally Team, podobnie jak inni zawodnicy, musieli bardzo długo czekać na rozpoczęcie nowego sezonu, a ten ruszy 6 sierpnia od Rajdu Rzeszowskiego i składać się będzie z 4 rund. Oprócz rundy na Podkarpaciu w zmodyfikowanym kalendarzu znajdują się: Rajd Śląska, Rajd Świdnicki oraz Rajd Koszyc.

 

Poza tym zespół zaplanował start w Rajdzie Barbórka w Warszawie. Byśkiniewicz i Cieślar w sezonie 2020 pojawią się w nowych barwach: głównym partnerem jest Auto Partner z marką MaXgear. Załoga kontynuuje starty w dobrze znanym im Hyundaiu i20 R5, który w trakcie zimowej przerwy w stajni APR Motorsport został przygotowany w najnowszej specyfikacji EVO3.

 

Sezon RSMP 2020, mimo że jest skrócony, zapowiada się bardzo ciekawie i emocjonująco z racji bardzo licznej i mocnej konkurencji w samochodach klasy R5.

Czuję wielką radość, że zbliża się rozpoczęcie tak długo wyczekiwanego nowego sezonu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Cieszę się z dwóch powodów. Pierwszy – że zaraz wsiądziemy do samochodu rajdowego. Drugi – że możemy zaprezentować nowe barwy. Pomimo trudniejszych czasów i zawirowań ekonomicznych spowodowanych pandemią, mam bardzo mocnych i silnie zaangażowanych Partnerów. Jak widać na samochodzie, naszym głównym Partnerem w tym roku jest dystrybutor części samochodowych Auto Partner z marką MaXgear. Chciałbym w tym miejscu podziękować Zarządowi za rozszerzenie naszej współpracy oraz zaufanie. Na pewno damy z siebie wszystko, aby godnie reprezentować nasze nowe barwy. Sezon 2020 będzie wyjątkowy: mniej rajdów oznacza, że liczyć się będzie każdy punkt i nie będzie można zaliczyć ani jednej wpadki. Tym bardziej że zapowiada nam się bardzo silna stawka ekip dysponujących samochodami klasy R5. Plan na sezon to szybka i bezbłędna jazda oraz walka o podium. W ramach przygotowań do pierwszego rajdu mamy zaplanowane testy oraz możliwe, że wystartujemy jeszcze w dodatkowym rajdzie. Mnie i Zbyszka Cieślara zobaczycie w Hyundaiu i20 R5 w najnowszej specyfikacji z APR Motorsport, obsługiwanym przez świetną ekipę Kumiega Racing. Chciałbym również podziękować pozostałym Partnerom, dzięki którym przystępujemy do kolejnej wspaniałej rajdowej przygody w RSMP. Dziękuję właścicielom firm: NOVOL, Kratki, TEKOM Technologia, I Planet Radom, I Home, Siren7, Michelin. Patronatem medialnym pozostaje oczywiście macierzysta TVN TURBO.

Kierowca TVN Turbo Rally Team - Łukasz Byśkiniewicz

Z mojej twarzy nie znika uśmiech po tym, jak zobaczyłem nowy kalendarz RSMP 2020 i gdy dowiedziałem się, że kolejny sezon będę startował z Łukaszem w samochodzie klasy R5. Nie mogę się doczekać, kiedy zasiądę w Hyundaiu i20 R5, który zmienił barwy i wygląda bardzo imponująco. Długa przerwa spowodowana pandemią nie wpłynęła na moją kondycję fizyczną. Mieszkam w górach, w Wiśle i jest co tu robić, aby kości się nie zastały. Stawka samochodów R5 zapowiada się bardzo liczna. Będzie niezwykle zacięta rywalizacja. Trzymajcie za nas kciuki.

- Zbigniew Cieślar

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).