TVN Turbo Rally Team w Rajdzie Śląska | MOTOFAKTOR

TVN Turbo Rally Team w Rajdzie Śląska

person Adrian Januszkiewicz 11/09/2020

Załoga TVN Turbo Rally Team jest w gotowa do wyzwań kolejnej edycji Rajdu Śląska, jako rundy RSMP.

Dziś (11 września) pod Stadionem Śląskim w Chorzowie rozpoczęła się druga runda rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Rajd Śląska. Do zawodów zgłosiło się blisko 120 załóg. Jest wśród nich reprezentacja TVN Turbo Rally Team.

 

Łukasz Byśkiniewicz i Zbyszek Cieślar po bardzo udanym Rajdzie Rzeszowskim, na którym zajęli 4. miejsce oraz wygrali swój pierwszy odcinek specjalny w klasyfikacji generalnej RSMP, zapowiadają równie skuteczną jazdę Hyundaiem i20 R5.

 

Rajd Śląska, oprócz bardzo licznej obsady, pod względem jakościowym prezentuje się także bardzo efektownie. Kibice będą mogli podziwiać na 7 odcinkach specjalnych aż 12 samochodów klasy R5, co wróży piękną i zaciętą rywalizację.

Rajd Śląska, choć bardzo młody i nowy, to już zyskał bardzo dobrą renomę, świetne opinie i jest lubiany wśród zawodników. Lubię te odcinki specjalne, które są zupełnie inne niż na poprzednim Rajdzie Rzeszowskim. Plan oczywiście zakłada skuteczną i szybką jazdę. Rajd rozgrywany w formacie jednodniowym zapowiada się bardzo sprintersko. Będzie trzeba cisnąć od pierwszych metrów. Zresztą nie trzeba dodawać, że taki plan mają wszystkie załogi, co wróży wielkie emocje. Mamy bardzo dobrą sytuację w punktacji sezonu. Jesteśmy na 4. miejscu. Daje to kopa i dużo motywacji do dobrej jazdy. Chcielibyśmy pojechać jeszcze lepszy rajd niż na Podkarpaciu. Jak będzie? O tym przekonamy się podczas sobotnich odcinków specjalnych. Kibiców zachęcam do trzymania kciuków przed komputerami, ponieważ z powodu pandemii rajd ma obostrzenia. Nawet my ze Zbyszkiem musimy jechać w samochodzie rajdowym w maseczkach pomiędzy odcinkami. Dziękuję naszym Partnerom za kolejny wspólny start: Auto Partner, MaXgear, Kratki, NOVOL, TEKOM Technologia, Siren7, I Planet Radom, I Home, Michelin oraz telewizji TVN Turbo za wsparcie medialne. Łukasz Byśkiniewicz kierowca TVN Turbo Rally Team
Przed nami druga runda RSMP, w której weźmie udział łącznie 117 załóg. Przez pandemię Covid-19 mamy krótszy rajd niż w ubiegłym roku. Rywalizujemy jeden dzień na trzech różnych odcinkach – łącznie oes’owych 100 km. W naszej klasie jest 12 samochodów R5, więc rywalizacja będzie bardzo ciekawa. Jak zawsze z Łukaszem naszym celem jest meta, a i miejsce dla nas się znajdzie i mam nadzieję, że po poprzednim Rajdzie Rzeszowski, w którym zajęliśmy 4. miejsce, to tutaj będziemy starać się poprawić i walczyć o wyższe lokaty. Rajd odbywa się niedaleko mojego domu. Dwa odcinki – Jastrzębie i Warszowice – są mi dość dobrze znane, lecz OS Miedźna to całkiem nowy odcinek. Szkoda, że nie ma miejskiego odcinka Mikołów oraz tego pod stadionem, ponieważ jak pokazaliśmy na Rajdzie Rzeszowskim, potrafimy takie odcinki wygrywać. Trzymajcie za nas kciuki! Zbigniew Cieślar pilot TVN Turbo Rally Team

 

Źródło: Auto Partner SA

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).