Łukasz Byśkiniewicz wraz ze Zbyszkiem Cieślarem w ramach treningu przed zbliżającym się sezonem RSMP w Wieliczce zaliczą swój pierwszy start.

Już w ten weekend 6 i 7 kwietnia oczy wszystkich, wytęsknionych po zimowej przerwie, fanów rajdów skierowane będą na Wieliczkę. W małopolskim mieście słynącym z kopalni soli odbędzie się Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza – rajd wspominający wielkich mistrzów kierownicy. W tym roku, oprócz widowiskowych odcinków specjalnych w centrum Wieliczki, przygotowano także fragmenty kultowych odcinków specjalnych znanych z Rajdu Krakowskiego.

 

Rajd ma w tym roku rekordową frekwencję w swojej 13-letniej historii – do zawodów zgłosiło się 61 załóg. W imprezie udział weźmie także TVN Turbo Rally Team, który przed kilkoma dniami zdradził swój skład, barwy Hyundaia i20 R5 i plany na sezon 2019.

Nasz start w Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza pokazuje, jak bardzo nie mogę się doczekać rywalizacji i frajdy z jazdy naszym Hyundaiem i20 R5. W Wieliczce startowałem tylko raz w 2012 roku za kierownicą przednionapędowej Fiesty R2, tuż przed moim debiutem w RSMP. Minęło 7 lat i wracam w to cudowne miejsce w czteronapędowym samochodzie klasy R5. Start w Memoriale traktuję jako trening, dotarcie się z nowym pilotem Zbyszkiem Cieślarem oraz „przypomnienie” sobie jazdy na asfalcie przed zbliżającym się Rajdem Świdnickim. Cieszę się, że oprócz przejazdów po wąskich ulicach Wieliczki czekają nas prawdziwe oesy znane z Rajdu Krakowskiego. Nigdy ich nie jechałem, więc tym bardziej będzie to owocny trening. Przy okazji będziemy chcieli dostarczyć emocji licznie zgromadzonym kibicom i zaprezentować nowe barwy w bojowych warunkach. A wszystko dzięki naszemu zacnemu gronu Partnerów: stacje Amic Energy Polska, Auto Partner, MaXgear, Kratki.pl, NOVOL, Tekom Technologia, Michelin, I Planet, I Home. Dziękuję również szefostwu TVN TURBO za patronat medialny. Łukasz Byśkiniewicz kierowca TVN Turbo Rally Team
Bardzo się cieszę, że pojawimy się na Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. O ile „Bubla” znałem jedynie z medialnych przekazów, to z Januszem miałem bezpośredni kontakt jako zawodnik i zawsze miło wspominam nasze rajdowe spotkania. W Wieliczce startowałem już wielokrotnie, między innymi z moim kolegą, skoczkiem narciarskim Maciejem Kotem. Teraz pierwszy raz pilotować będę Łukasza w rajdzie. Chcemy się sprawdzić w warunkach już typowo rajdowych i poukładać ostatnie elementy współpracy kierowca-pilot. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zaprosić Was w najbliższy weekend do Wieliczki. Mam nadzieję, że odwiedzicie Nas w strefie serwisowej. Zbyszek Cieślar pilot TVN Turbo Rally Team

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl