TVN Turbo Rally Team drugi na Tor Modlin Rally Show | MOTOFAKTOR

Załoga TVN Turbo Rally Team stanęła na podium ostatniej próby przed tegoroczną Barbórką.

Łukasz Byśkiniewicz, pilotowany przez Adama Jędraszka, zaliczył bardzo udany powrót za kierownicę samochodu klasy R5 w barwach MaXgear. Warszawski kierowca, jadąc Hyundaiem i20 R5 zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Tor Modlin Rally Show, przegrywając jedynie z dwukrotnym Mistrzem Polski i II Wicemistrzem Europy Mikołajem Marczykiem. Byśkiniewicz zajął także drugie miejsce w nocnym Kryterium Toru Modlin oraz zebrał najwięcej punktów za najbardziej widowiskowy przejazd pokazowego Stage Show.

 

Dziennikarz TVN Turbo ostatni raz startował samochodem klasy R5 rok temu i to właśnie podczas pierwszej edycji rajdowego show w Modlinie. Wtedy także zajął drugie miejsce, ustępując tylko Mistrzowi Polski i Mistrzowi Świata Jariemu Huttunenowi. Byśki pokazał, że pomimo rocznej przerwy w startach w topowym samochodzie, nie zapomniał, do czego zbudowane jest takie urządzenie. Start w Modlinie był dla załogi elementem przygotowań do kultowego Rajdu Barbórka, który odbędzie się już w najbliższy weekend 3-4 grudnia w Warszawie i okolicach.

 

Źródło: Auto Partner SA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).