TTM 2024 – relacja Motofaktor.pl | MOTOFAKTOR

TTM 2024 - relacja Motofaktor.pl

Weekend w Poznaniu w dniach 4-7 kwietnia 2024 r. był wielkim świętem motoryzacji bogatym w wiele wydarzeń, w tym Targi Techniki Motoryzacyjnej (TTM). Zachęcamy do lektury naszej relacji.

W tym roku wśród imprez towarzyszących Poznań Motor Show ponownie znalazły się Targi Techniki Motoryzacyjnej (TTM). Wystawcy zgromadzili się w czterech halach targowych, aby wypromować swoje produkty i usługi wśród dystrybutorów części i wyposażenia warsztatowego, a także mechaników samochodowych i właścicieli warsztatów oferując często specjalne promocje z okazji targów.

Nasza redakcja jako patron medialny pojawiła się na wydarzeniu. Poniżej opisujemy, co zaprezentowała część tegorocznych wystawców w Poznaniu.

best products

Przy stoisku best products była prezentowana bardzo szeroka gama produktowa, od podnośników przez urządzenia do geometrii, wyważarki, ich oprogramowania i montażownice po urządzenie do piaskowania. Pojawiła się także prasa hydrauliczna. „Jest to nasza tegoroczna nowość w ofercie. Są to prasy hydrauliczne produkcji chińskiej. My jednak wybraliśmy dostawcę, który nie jest najtańszy, ale za to solidnie wykonuje zarówno hydraulikę, jak i elementy metalowe” – powiedział nam Mariusz Pietrow, Dyrektor Handlowy best products. Klienci targowi mogli liczyć na rabat przy zakupie piaskarki z ogumowanym wnętrzem i pełnym wyposażeniem, które przy zwykłym zakupie są odpłatne.

Fot. Maciej Blum

Elwico Serwis

Firma Elwico Serwis wystawiła u siebie specjalne podnośniki samochodowe, które można modyfikować w zależności od potrzeb. „Obecny klient kupując podnośnik musi się już liczyć z tym, że ten zakup realizowany dzisiaj nie będzie służył 2 czy 5 lat, tylko przy jakimś wydatku czy nakładzie inwestycyjnym powinien być zaplanowany na 10 lat i dłużej. W związku z tym warto dostawców dopytywać o możliwość rozbudowy produktu, akcesoria, czy doposażenie. Praktycznie wszystkie podnośniki z naszej oferty są produktami, które można upgrade’ować. Oznacza to, że można je doposażyć w taki osprzęt, który dziś, jutro, czy pojutrze obsłuży auta przyszłości, takie jak na przykład samochody elektryczne” – mówiła Ewa Mędel, wiceprezes Zarządu Elwico Serwis. Klienci targowi mogli liczyć na 2-cyfrowe rabaty na sprzęt Elwico zakupiony podczas wydarzenia w Poznaniu.

Getribo

Przy stoisku firmy Getribo prezentowane były części do układów napędowych, w szczególności do automatycznych skrzyń biegów. Wśród nowości były konstrukcje 8-biegowe od AISIN Europe. Goście stoiska poza produktami mogli zapoznać się także z ofertą seminariów technicznych i szkoleń.

Hella/Hella Gutmann

Produkty Hella i Hella Gutmann można było oglądać w dwóch miejscach: przy oficjalnym stoisku Inter Cars i stoisku Auto Fus Group. Promowane było przede wszystkim wyposażenie warsztatowe od Hella Gutmann: testery diagnostyczne, przyrządy do ustawiania świateł oraz systemów ADAS. Podczas targów klienci mogli wybierając urządzenia Hella Gutmann odebrać promocyjną lampę warsztatową, a w przypadku wyposażenia do konfiguracji systemów ADAS mogli liczyć na rabat.

Fot. Maciej Blum

Herkules Auto-Technika

Sztandarowym produktem na stoisku Herkules Auto-Technika był system kontroli i napraw ram i kabin pojazdów użytkowych Herkules Truck Hybrid, który znalazł się w gronie laureatów tegorocznej edycji Złotych Medali Grupy MTP. Na stoisku mierzącym 100 m2 wystawiono także inne urządzenia. „Jesteśmy dealerem premium urządzeń firmy GYS z Francji. Mamy pełną gamę zgrzewarek najnowszej generacji, lutospawarki, spawarki, systemy do napraw elementów aluminiowych, systemy do napraw elementów stalowych, podgrzewacze indukcyjne, nitownice i wiele więcej” – powiedział nam Bogusław Raatz, właściciel firmy Herkules Auto-Technika. Pracownicy i właściciele warsztatów blacharskich, którzy odwiedzili stoisko firmy Herkules mogli liczyć na specjalne promocje targowe i gadżety od wystawcy.

Fot. Maciej Blum

Horpol

Dla firmy Horpol obecność na TTM w Poznaniu, poza prezentacją swojej oferty produktowej, była także okazją do uczczenia jubileuszu 45-lecia działalności. Odwiedzający stoisko, oprócz możliwości zapoznania się z rzucającą się w oczy ofertą produktową firmy z Lipnik, mogli też nacieszyć uszy przyjemną muzyką graną przez obecnego tam muzyka.

Fot. Maciej Blum

Integra Software

Na stoisku firmy Integra Software można było bliżej zapoznać się z ofertą i zasadą działania oprogramowań skierowanych do serwisów samochodowych, sklepów motoryzacyjnych, dystrybutorów części i dla flot, ale nie tylko. „W tym roku pokazujemy również pewne nowości, tj. aplikacje mobilne dla doradców, dla mechaników oraz dla kierowców, tak aby kierowcy mogli być w stałym kontakcie z serwisem, umówić na wizytę, mieli wgląd w historię serwisową online, czy też mieli wgląd do wycen napraw online” – powiedział nam Kacper Mioduszewski, Product Manager w Integra Software. Goście stoiska w trakcie targów mogli liczyć także na dodatkowe moduły, interfejsy, rabaty, gadżety i akcesoria motoryzacyjne.

Firma Integra Software była także patronem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, gdzie propagowała wśród młodych mechaników korzystanie z odpowiedniego oprogramowania w warsztatach. Nagrodziła także laureatów turnieju.

Italcom

Firma Italcom wystawiła w Poznaniu szereg nowości. Wśród nich znalazł się 360° System do bezkontaktowej obsługi serwisowej pojazdów. „To jest bezdotykowa recepcja pozwalająca nam na przyjęcie samochodu do serwisu, na którą składają się skaner karoserii, skaner geometrii, opłatomat, kluczykomat i skaner opon. W ten sposób klienci mogą oddać swój samochód do serwisu, nawet gdy warsztat już danego dnia nie pracuje. Wjeżdża się pojazdem na skaner, a po przeskanowaniu oddaje klucze do kluczykomatu. Gdy serwis zostanie wykonany, klient otrzyma powiadomienie i będzie mógł po opłaceniu usługi odebrać kluczyki i pojazd” – powiedział Grzegorz Stokłosa, Dyrektor Handlowy Italcom. Do obejrzenia były także meble warsztatowe, podnośniki, stacje klimatyzacji, wyważarki do kół oraz montażownice opon. Z tej ostatniej grupy najważniejszym modelem była Montażownica EVO 4.0, która otrzymała w tym roku Złoty Medal MTP.

Janmor

Przy stoisku firmy Janmor można było zapoznać się z ofertą przewodów i cewek zapłonowych. „Oferujemy przewody i cewki zapłonowe do różnych aut. Mamy w ofercie przewody do aut zabytkowych, współczesnych, jak i takich bardzo nietypowych. Do tych ostatnich oferujemy również cewki zapłonowe i dorabiamy przewody” – powiedział nam Dariusz Królak, handlowiec Janmor.

JOSAM Polska

Goście stoiska JOSAM Polska mogli z bliska obejrzeć pełną paletę urządzeń oferowanych przez tę firmę, w tym: przyrządy do kontroli geometrii ustawienia kół i osi oraz geometrii ram pojazdów ciężarowych, szarpaki, podnośniki samochodowe i nie tylko. „Naszą ofertę produktową rozszerzyliśmy o nagrzewacze indukcyjne do naprawianych elementów pojazdów. Wcześniej ich nie oferowaliśmy. Oprócz nich pojawiły się także wagi do badania nacisku osi w pojazdach ciężarowych, które pozwalają na precyzyjne określenie parametrów geometrii zawieszenia” – powiedział nam Dariusz Czarnociński, Prezes Zarządu w JOSAM Polska. Klienci targowi polskiego oddziału tej szwedzkiej firmy mogli liczyć na 20% rabatu na zakupione w trakcie targów produkty.

Fot. Maciej Blum

Liqui Moly

Na targach w Poznaniu nie mogło też zbraknąć Liqui Moly. Firma zaprezentowała swoją najnowszą ofertę. Dodatkowo była to doskonała okazja do rozmów z nowym prezesem. Dotychczasowego prezesa Przemysława Bryłę w dniu 18 marca 2024 zastąpił dotychczasowy członek zarządu Piotr Kasprzak.

„Nie jesteśmy typową firmą olejową. Oferujemy również inne grupy produktowe, które stanowią istotny udział w naszej sprzedaży – są to dodatki do paliw, do oleju, chemia warsztatowa. Obecnie oferujemy także dwa urządzenia – jedno, już dobrze znane, do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów a drugie to premiera: urządzenie do czyszczenia układu wtryskowego, układu dolotowego, filtrów cząstek stałych” – mówił Piotr Kasprzak.

Piotr Kasprzak wrócił na stanowisko prezesa po 6 latach przerwy. „W ostatnich sześciu latach Liqui Moly bardzo istotnie rozwinęło sprzedaż dodatków i osiągnęło fantastyczną rozpoznawalność. Pierwszym wyborem kierowców w Polsce, którzy decydują się na zakup dodatków do paliwa czy do oleju, są produkty Liqui Moly. Chciałbym ten kapitał zaufania do marki przenieść w kierunku środków smarnych. Wiele firm konkurujących z nami próbuje wprowadzać do oferty całą gamę czy wybrane dodatki, natomiast my mamy już mocno rozpoznawalne produkty. Kierowcy, mechanicy warsztaty cenią ich jakość. W większości przypadków od razu możemy zweryfikować, czy produkt jest skuteczny, jest to poważny kapitał, który chciałbym przekuć w kierunku istotnego wzrostu sprzedaży olejów silnikowych. Moim celem jest osiągnięcie pięciu procent udziału w rynku środków smarnych do samochodów osobowych, czyli około 4,5 miliona litrów rocznie” – zapowiada Piotr Kasprzak.

Fot. Maciej Blum

MAHA Maschinenbau Haldenwang

Firma MAHA przedstawiła w Poznaniu kilka nowości ze swojej oferty, m.in. miernik cząstek stałych w pojazdach z silnikiem wysokoprężnym, a także urządzenie do badania inteligentnego oświetlenia LED we współczesnych samochodach. „Takie oświetlenie spotykamy w pojazdach takich marek jak BMW, Audi, Porsche, Mercedes-Benz, a ostatnio także Hyundai i Kia. Ze względu na swoją specyfikę nie jesteśmy w stanie takiego oświetlenia badać tradycyjnymi metodami i przyrządami, dlatego wprowadziliśmy do oferty urządzenie zaprojektowane specjalnie do niego” – powiedział nam Andrzej Łubek, Dyrektor Sprzedaży w firmie MAHA. Goście stoiska po rozmowach z przedstawicielami MAHA mogli liczyć na zindywidualizowane oferty promocyjne.

Nortec Pro

Firma Nortec Pro zaprezentowała w Poznaniu podnośniki samochodowe i testery diagnostyczne opracowane specjalnie do samochodów elektrycznych, a także stacje do obsługi klimatyzacji i automatycznych skrzyń biegów. Wśród nowości były podnośniki: dwukolumnowy Ravaglioli KPX35EV oraz platformowy WP 1500.

Fot. Maciej Blum

NRF

Przy stoisku firmy NRF mogliśmy zobaczyć samochód Tesli w barwach marki z Niderlandów, co nie było przypadkiem. „Wystawiony samochód jest rozłożony, dzięki czemu goście stoiska mogą z bliska zobaczyć jak zbudowane jest auto elektryczne. Oprócz niego prezentujemy przykładowe części z naszej oferty przeznaczone do elektryków, m.in. do Tesli” – powiedział Kamil Prusak, Project Manager – E-Mobility w NRF. Tradycyjnie goście stoiska mogli poczęstować się holenderskim serem przygotowanym specjalnie dla nich.

Fot. Maciej Blum

Precyzja Service

Przy stanowisku firmy Precyzja Service głównym eksponowanym produktem była myjka ultradźwiękowa Tiresonic, która pozwala na bardzo dokładne mycie kół. „Dostępne na rynku myjki na ciepłą i zimną wodę, a także te na granulat nie do końca spełniają wymogi klientów, ponieważ nie są w stanie zmyć z kół pyłu pochodzącego z klocków hamulcowych. W przypadku myjki Tiresonic ten problem jest rozwiązany” – powiedział nam Tomasz Przybyła, Dyrektor Działu Handlowego w Precyzja Service. Oprócz niej wystawiono także urządzenia do regulacji geometrii kół, szarpak hydrauliczny i promowano oprogramowania Autodata, Alldata i Haynes Pro, które można pobrać bezpłatnie na 14-dniowy okres próbny.

Fot. Maciej Blum

Precyzja-Technik

Firma Precyzja-Technik na targach poznańskich prezentowała swoje produkty zarówno do pojazdów osobowych, jak i ciężarowych. Nowością, z którą bliżej mogli zapoznać się zwiedzający był przyrząd do pomiaru pochylenia wahaczy i półosi przeznaczony do samochodów Mercedesa. „Jest to urządzenie w pełni elektroniczne z modułem radiowym, który się komunikuje z naszym produktem GeoTest 60 oraz urządzeniem uniwersalnym GeoHybrid 70. Jest on również produkowany na potrzeby innych producentów samochodów i chętnie kupowany przez takie sieci  jak Inter Cars i Gordon. Znajduje on swoich nabywców nie tylko w kraju, ale również za granicą” – powiedział nam Krzysztof Dumowski, Dyrektor Handlowy Precyzja-Technik.

Romix

Firma Romix, tak jak na poprzednich targach, prezentowała swoją szeroką ofertę spinek wraz z nowym katalogiem produktowym. „Jest to już 8. edycja naszego katalogu, która względem poprzedniej jest objętościowo jakieś 2 razy większa” – powiedział nam jeden z przedstawicieli firmy Romix.

Spółka wystawiała się razem z turecką firmą EXQ, której zestawy naprawcze do reflektorów są dystrybuowane przez Romix.

Rotinger

Przy stoisku firmy Rotinger można było z bliska zobaczyć oferowane przez firmę tarcze hamulcowe, jak i jej nową gamę produktową, którą były klocki hamulcowe. „Wprowadzone do oferty klocki hamulcowe mogą idealnie współgrać z naszymi tarczami. Mamy dostępne klocki do każdej tarczy, czyli zarówno do tarczy gładkiej, jak i nacinanej czy nawiercanej. To ułatwia dobór odpowiedniego klocka do naszych tarcz, bo jest tak skomponowany, żeby idealnie współgrał” – powiedział nam Krzysztof Dądela, Customer Service Manager w firmie Rotinger.

Fot. Maciej Blum

SCHENCK RoTec

Firma SCHENCK RoTec na TTM 2024 przygotowała swoje najnowsze wyważarki wysokoobrotowe do regeneracji turbosprężarek. Szczególnie dużo uwagi poświęcono wyważarce TBcore, która zdobyła Złoty Medal Grupy MTP. „Uczestnicząc w targach namawiamy warsztaty do wymiany ich dotychczasowych urządzeń na ten model, który wyposażyliśmy w Multi Adapter System powstały z wydruku 3D i aluminium, co stanowi jakby system dla wszystkich turbosprężarek dostępny od ręki w szafce, która jest dostarczana razem z wyważarką. Oznacza to, że warsztat ma dzięki temu do dyspozycji maszynę i kompleksowe rozwiązanie do wszystkich turbosprężarek i modułów, dzięki wymiennym adapterom” – powiedział nam Piotr Cimr, Dyrektor Sprzedaży w SCHENCK RoTec w Polsce. Podczas targów wyważarkę TB Core z pełnym wyposażeniem można było kupić w promocyjnej cenie.

Fot. Maciej Blum

Sosnowski

Firma Sosnowski na targi TTM przygotowała bardzo szeroki asortyment produktów. Przede wszystkim pojawiły się urządzenia marki Mahle: stacje obsługi klimatyzacji, urządzenia do dynamicznej wymiany oleju, czy testery diagnostyczne. Pojawiło się także urządzenie Mahle Tech PRO Digital ADAS 2.0 do kalibracji systemów ADAS oraz licznik cząstek stałych. „Licznik nie jest jeszcze urządzeniem obowiązkowym, ale chętnie je prezentujemy i polecamy klientom, ponieważ wcześniej otrzymaliśmy za niego Złoty Medal Grupy MTP” – Michał Kotarak, Dyrektor Handlowy w firmie Sosnowski.

Wystawione były również urządzenia do geometrii 3D marki Hofmann oraz podnośniki samochodowe marki Herrmann.

Ciekawą nowością był skaner opon. „Możemy go zamontować np. na bramie wjazdowej warsztatu. Szczególnie jest to przydatne dla serwisów ogumienia obsługujących floty, bo każdy pojazd wjeżdżający na stanowisko ma skanowane wszystkie cztery koła, łącznie z jego numerem rejestracyjnym. Bardzo łatwo jest potem zarządzając flotą od razu stwierdzić, w których pojazdach opony nadają się do wymiany i jakie jest zużycie.  Wystarczy wjechać na teren warsztatu, a skaner automatycznie wykryje pojazd i wykona cały pomiar. Jego wynik przesyłany jest do chmury i tam przechowywany. Mamy do tego dostęp przez kolejny rok, jeżeli nie zgramy go sobie na komputer” – dodał Michał Kotarak.

Fot. Maciej Blum

Spyra Przewody Hamulcowe i Metale Kolorowe

Przy stoisku firmy Spyra prezentowana była pełna oferta produktowa marki: przewody hamulcowe wykonane z miedzi i stali, trójniki, łączniki, odpowietrzniki, emulatory, sondy lambda, łączniki rur, filtry do gazu, rurki stalowe i miedziane. Goście stoiska mogli przy nim porozmawiać z przedstawicielami firmy i zapoznać się dokładniej z ofertą produktową.

Fot. Maciej Blum

STOP&GO

W Poznaniu można było zapoznać się z ofertą systemów odstraszających kuny STOP&GO. „Naszym flagowym produktem jest odstraszacz wysoko napięciowy 8 PLUS MINUS CLIP, w którym wprowadziliśmy udogodnienie w postaci diody LED, która zmienia kolor w zależności od poziomu naładowania baterii w urządzeniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma już problemu z identyfikacją czy urządzenie pracuje prawidłowo” – mówi Radosław Rokosz z firmy Norbert Schaub GmbH, producenta urządzeń STOP&GO. Gdy napięcie baterii guzikowych 3 V (typu CR2477) spadnie poniżej wartości 2,46 V, migająca dioda LED zmieni kolor z zielonego na czerwony, sygnalizując tym samym zbliżającą się konieczność wymiany baterii. Dzięki temu można oszczędzić sobie pracochłonnego pomiaru napięcia baterii, a właściciel pojazdu ma całkowitą pewność, iż jej poziom jest odpowiedni.

„Oczywiście niezwykle istotna jest kwestia usuwania zapachu kuny. Cały czas promujemy to wśród klientów, bo wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że nie wystarczy kupić odstraszacz, ale trzeba usunąć zapach zwierzęcia. Pozostawienie zapachu powoduje, że urządzenie staje się mało skuteczne” – dodaje Radosław Rokosz.

Texa Poland

Stoisko Texa Poland obejmowało w dużej mierze stacje do serwisu klimatyzacji, czy urządzenia do kalibracji systemów ADAS. Jednak szczególnie wyeksponowano najnowsze urządzenia do diagnostyki. „W tym roku mamy dużo nowości, między innymi dwa nowe tablety Axone Nemo Light, Axone Nemo Plus, odświeżoną wersję Navigatora TXB do obsługi motocykli. wystawiamy również urządzenie H2 Blaster do czyszczenia silników metodą wodowania i najnowszą odmianę urządzenia RCCS do kalibracji kamer i radarów” – powiedział nam Paweł Wegiera z działu Serwisu Urządzeń w Texa Poland.

Po raz kolejny Texa była też partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, w których eksperci marki sprawdzali wiedzę uczestników w kategoriach: Młody Mechanik, Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych oraz Młody Mechanik Motocyklowy.

Fot. Maciej Blum

Turbo-Tec

Na targach TTM prezentował się także Turbo-Tec – jedna z największych niezależnych firm w Europie, specjalizująca się w profesjonalnej regeneracji turbosprężarek oraz układów zasilania paliwem silników diesla.

„Na targach prezentujemy naszą stałą ofertę oraz kilka nowości. Turbosprężarki, układy wtryskowe silników wysokoprężnych i benzynowych, przekładnie i kolumny kierownicze wraz z systemami ich wspomagania, automatyczne skrzynie biegów, sterowniki silników i układy wydechowe. Nowością jest, wciąż rozbudowywana, oferta zbiorników i systemów wtrysku wodnego roztworu mocznika (AdBlue)” – mówił Konrad Wilk, Menedżer ds. Klientów Kluczowych oraz Sieci Serwisowej Turbo-Tec.

Fot. Maciej Blum

Uni-Trol

Uni-Trol w Poznaniu prezentował swoją gamę montażownic i wyważarek do kół. Szczególną uwagę zwracała wyważarka Monolith GEO 3D, która zdobyła tegoroczny Złoty Medal Grupy MTP. Posiada ona funkcje pomiaru bieżnika, a także pomiaru bicia koła. Pojawiła się także nowość. „Na tegoroczne targi przygotowaliśmy najnowszą odsłonę naszej montażownicy Janka. Jest to wersja z dużym stołem do 28 cali, wyposażona w pompowanie pedałem oraz silnik inwerterowy. Urządzenie ma też wzmocnioną konstrukcję do obsługi dużych kół” – powiedział Łukasz Tyszkiewicz z firmy Uni-Trol.

Firma była też jednym z partnerów towarzyszących targom Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i nagrodziła uczniów w kategorii Młody Mechanik wyważarką Micro.

WAŚ

Przy stoisku Przedsiębiorstwa WAŚ można było z bliska obejrzeć szeroką gamę oświetlenia do pojazdów, w tym lamp W137 LOGO, W261 oraz W263 – W267, które w tym roku zdobyły Złote Medale Grupy MTP. Prezentowano też nagrody z poprzednich lat, co miało potwierdzać wysoką jakość produktów polskiej marki.

Szerzej nagrodzone lampy opisał nam współwłaściciel Przedsiębiorstwa WAŚ – Leszek Waś:

„Pierwsza nowość to ramka tablicy rejestracyjnej, która zawiera w sobie różnego rodzaju światła. Może ona być lampą zespoloną lewą i prawą do naczepy, może też być centralnie użyta w samochodach osobowych, pojazdach ciężarowych i wtedy ma funkcję światła ostrzegawczego, oświetlenia tablicy rejestracyjnej, trzeciego światła stopu, a także świateł cofania czy odblasków. To jest nasza największa nowość, na którą mamy 6 zgłoszeń patentowych. Dodatkowo pokazaliśmy całą serię nowych lamp roboczych, małych, kompaktowych, bardzo różnorodnych. W tym przypadku dostaliśmy złoty medal za plastyczność, ponieważ można bardzo wiele różnego rodzaju świateł użyć jako np. światło do wózków widłowych, do jachtów, czy nawet do motocykli, pojazdów ciężarowych czy specjalnych” – powiedział o lampach roboczych W261 oraz W263 – W267.

„Trzecia nowość to są lampy zespolone z logo w wersji hybrydowej, w wersji żarówkowej i w wersji diodowej. Nowością jest to, że możemy użyć loga każdego producenta w tej lampie. To logo świeci jako światło pozycyjne i jednocześnie jako światło kierunku jazdy” – powiedział o lampach W137 LOGO.

Fot. Maciej Blum

WIMAD

Na stoisku firmy WIMAD można było zapoznać się z jej pełną ofertą, tj. urządzeniami do pomiaru geometrii kół, wyważarkami do kół, montażownicami opon oraz podnośnikami samochodowymi. Pojawiły się tam m.in. takie modele jak: HUNTER RoadForce Elite, HUNTER Maverick, ROTARY SPO55E, czy HUNTER HawkEye XL HD. Klienci targowi mogli liczyć na specjalne oferty z okazji obecności na poznańskim evencie.

Fot. Maciej Blum

W.S.O.P.

Odwiedzający stoisko W.S.O.P. Sp. z o.o. mogli bliżej zapoznać się z platformą programową Certus Optidesk, która w tym roku zdobyła Złoty Medal Grupy MTP, ale nie tylko. Wystawione były także stanowisko rolkowe do badania hamulców w jednośladach oraz nowy tester zawieszenia.

Wuzetem

Przy stoisku Wuzetem prezentowane były rozpylacze stosowane w silnikach wysokoprężnych. Oferta polskiego producenta była skierowana przede wszystkim do dystrybutorów części oraz warsztatów specjalizujących się w ich regeneracji. Wizyta na tym stoisku była więc okazją do nawiązania przede wszystkim współpracy biznesowej.

 

Kolejne Targi Techniki Motoryzacyjnej za 2 lata. Tymczasem zapraszamy jeszcze do relacji z Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).