Trwa iosenna tura dni otwartych Würth Polska

Trwa wiosenna tura dni otwartych Würth Polska

person Redakcja 21/04/2023

19 kwietnia ruszyły spotkania dla profesjonalistów w ramach corocznej edycji Dni Otwartych organizowanych przez Würth Polska. Wydarzenia odbędą się w 19 miastach.

Na specjalistów czeka bogaty program, w tym prezentacje produktowe i szkolenia prowadzone przez najlepszych ekspertów marki Würth. Nie zabraknie również atrakcyjnych promocji oraz okazji do wymiany doświadczeń.

Od otwarcia pierwszego sklepu stacjonarnego w Polsce, minęło już 17 lat. W tym czasie sieć sukcesywnie zwiększała swoją obecność na rodzimym rynku, a dziś sklepy Würth Polska znajdują się w większości dużych miast. Wszystko po to, aby być bliżej naszych klientów. Obecnie, jak co sezon, w naszych wybranych placówkach organizujemy wiosenne Dni Otwarte. Odwiedzający będą mogli dowiedzieć się więcej o naszych produktach oraz sprawdzić ich działanie. To także okazja dla naszych ekspertów, by lepiej poznać potrzeby i codzienne wyzwania specjalistów z różnych branż. Alicja Rippel Dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska

 

Ekipy dni otwartych będą odwiedzać kolejne miasta, w których mieszczą się placówki marki. Tegoroczna wiosenna edycja potrwa do 4 lipca, a finał wydarzenia odbędzie się w nowo otwartym sklepie w Lublinie przy ul. Zembrzyckiej 68.

Program Dni Otwartych Würth – szkolenia, wymiana doświadczeń i testy produktów

Kluczową częścią każdego wydarzenia jest możliwość udziału w bezpłatnych szkoleniach i pokazach, prowadzonych przez ekspertów marki. Wykwalifikowana kadra zaprezentuje w praktyce możliwości wybranych produktów, a także pomoże dobrać najlepsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z atrakcyjnych promocji i konkursów, zakupów z nagrodami i rozmowy z innymi specjalistami w trakcie poczęstunku.

 

W sklepach na odwiedzających czekać będą liczne stacje produktowe z bogatym programem prezentacji, obejmującym m.in.: narzędzia specjalistyczne, szczeliwa DOS, zabezpieczenia instalacji, zastosowania aktywnej powłoki antykorozyjnej, techniki zamocowań, rozwiązania dla meblarstwa oraz możliwości elektronarzędzi M-CUBE, a także wiele innych. Eksperci przedstawią asortyment marki w tym kilka długo wyczekiwanych nowości produktowych.

Dni otwarte w sklepach Würth Polska to już tradycja. Cieszymy się, że od tylu lat mamy okazję tworzyć tą niezwykłą przestrzeń do wymiany doświadczeń i nauki. Spotkania w naszych placówkach to również świetna okazja do skorzystania z atrakcyjnych promocji. Alicja Rippel Dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska

 

Dni Otwarte odbędą się w godzinach od 10:00 do 16:30, wyjątek stanowi spotkanie w sklepie w Białymstoku, Radomiu i Lublinie (ul. Bursaki 8), które potrwa od 9:00 do 17:00. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

Pełny harmonogram dostępny jest poniżej:

Kwiecień:

25.04 – Kraków, ul Conrada 63
27.04 – Warszawa, ul Połczyńska 53

 

Maj:

09. 05 – Toruń, ul. Polna 103-105
10. 05 – Płock, ul. Adama Mickiewicza 33
11. 05 – Warszawa, ul. Modlińska 244A
16. 05 – Przemyśl, ul. Lwowska 76
17. 05 – Rzeszów, ul. Handlowa 3
18.05 – Lublin, ul. Bursaki 8
23.05 – Nowy Sącz, ul. Węgierska 201
24.05 – Kraków, ul Zakopiańska 56
25.05 – Tychy, ul. Dojazdowa 1
30.05 – Radom, ul. Wierzbicka 26/44

 

Czerwiec:

02.06 – Białystok, ul. Gen. St. Maczka 52
06.06 – Warszawa, Al. Jerozolimskie 332A
13.06 – Gdynia, ul. Hutnicza 16
14.06 – Olsztyn, ul. Budowlana 2A
20.06 – Kielce, ul. Zagnańska 200
21.06 – Dąbrowa Górnicza, al. Józefa Piłsudskiego 2A
22.06 – Wrocław, ul. Armii Krajowej 62
27.06 – Poznań, ul. Bałtycka 7
29.06 – Warszawa, ul. Radzymińska 338

 

Lipiec:

04.07 – Lublin, ul. Zemborzycka 68

 

PROGRAM PREZENTACJI:

 

Stacja budownictwo i instalacje:
– Wiercenie w podłożach budowlanych – elektronarzędzia M-CUBE
– Narzędzia pomiarowe
– Profesjonalne techniki zamocowań budowlanych, montażu bezpośredniego, testy nośności kotew
Stacja auto i cargo:
– Nowe Smary HHS Plus
– Szczeliwa DOS – zastosowanie w osadzaniu łożysk, błyskawicznym klejeniu różnych materiałów
– Metody napraw gwintów
Stacja metal:
– Wiertła SMART STEP – do zastosowania w rzemiośle i przemyśle
– Aktywna powłoka antykorozyjna – zastosowanie
Stacja drewno:
– System ramowy do montażu stolarki otworowej
– Zastosowanie taśm uszczelniających EURASOL – testy wytrzymałości mechanicznej
– Nowoczesne rozwiązania dla meblarstwa – prowadnice, szuflady, nóżki i inne akcesoria meblowe
Stacja bhp:
– Aktualne trendy w BHP – nowości sezonu, rękawice robocze TIGERFLEX i SOFTFLEX

 

Źródło: Würth

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).