TRICO Refill – nowość w gamie Exact Fit | MOTOFAKTOR

TRICO Refill - nowość w gamie Exact Fit

Firma TRICO, wprowadza do swojej oferty Exact Fit pióra Refill. Mają one zintegrowany spryskiwacz. Wybrane modele są także podgrzewane.

Pióra TRICO Refill należą do grupy najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych piór wycieraczek dostępnych także poza siecią ASO. Są one przeznaczone do samochodów, które mają zintegrowany system spryskiwaczy. Chodzi o rozwiązanie, w którym płyn przepływa przez całe pióro i rozprowadza się równomiernie na przedniej szybie.

 

Wybrane, droższe wersje mają również podgrzewany wkład stalowy.

 

Ze względu na zaawansowaną technologię, tego typu pióra zazwyczaj nie są oferowane oddzielnie. Najczęściej możemy je kupić w kompletach z wycieraczkami wyłącznie w sieciach ASO. TRICO – producent pierwszomontażowy – wprowadza je obecnie także na rynek wtórny, co ma pozwolić kierowcom istotnie obniżyć koszt ich wymiany.

 

Zestawy TRICO Refill są sprzedawane parami i wykonane tak samo jak wycieraczki montowane fabrycznie. Mają odpowiednią długość i precyzyjnie wykonany profil co pozwala na łatwą wymianę: zachowujemy oryginalną ramę pióra i wymieniamy sam gumowy wkład.

 

Na początek do sprzedaży trafiły zestawy Refill do Volvo (modele S60, V60 i XC60). Niebawem oferta zostanie rozszerzona o kolejne referencje.

Fot. TRICO

Do każdego opakowania dołączona jest pełna instrukcja montażu, jednak sama instalacja jest prosta – wystarczy zdjąć osłonę wycieraczki, wysunąć zużyte, gumowe pióro, wsunąć w jego miejsce zamiennik TRICO Exact Fit, a następnie ponownie zamontować osłonę.

 

W TRICO nie tylko produkujemy, ale także opracowujemy nowe modele wycieraczek. Jesteśmy dumni z tego, że wciąż wprowadzamy na rynek innowacyjne produkty. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nawet najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania powinny być także dostępne na aftermarkecie. Dlatego też z przyjemnością udostępniamy kierowcom TRICO Refill. Docelowo gama pokryje 99% zapotrzebowania rynkowego – mówi Sam Robinson, Brand & Marketing Manager (Europe) w First Brand Group.

 

Źródło: TRICO

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).