Toyota i Toyota Industries pracują nad nowymi bateriami do "hybryd" | MOTOFAKTOR

Toyota i Toyota Industries pracują nad nowymi bateriami do "hybryd"

person Adrian Januszkiewicz 21/02/2020

Toyota oraz Toyota Industries ogłosiły, że będą wspólnie rozwijać prace nad nowymi bateriami do samochodów hybrydowych (HEV).

Prace nad nowymi bateriami są prowadzone w związku ze spodziewanym rozwojem oraz wprowadzeniem na rynek nowych modeli samochodów hybrydowych. W najbliższych latach prognozuje się dalszy wzrost segmentu HEV.

 

Co więcej, obie firmy zacieśnią współpracę przy planowanych nowych modelach aut, a także przy opracowywaniu specyfikacji nowych baterii zanim samochody hybrydowe Toyoty zostaną w nie wyposażone.

 

W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem na samochody hybrydowe Toyoty produkcja nowych baterii ma się odbywać w fabrykach Toyota Industries Kyova oraz Higashiura. W przyszłości Toyota Industries wraz z Toyotą chcą stworzyć i wzmocnić strukturę dostaw.

 

Toyota i Toyota Industries będą promować dalszy rozwój technologii i produktów, by wspierać popularyzację pojazdów zelektryfikowanych. Wśród celów Toyota Group jest pomoc w redukcji emisji CO2, by wesprzeć działania na rzecz powstrzymania globalnych zmian klimatycznych.

 

Źródło: Toyota

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).