TotalEnergies srebrnym sponsorem 14. edycji Kongresu Dealerów | MOTOFAKTOR

TotalEnergies srebrnym sponsorem 14. edycji Kongresu Dealerów

person Redakcja 6/10/2023

TotalEnergies po raz kolejny wsparł organizację Kongresu Dealerów jako srebrny sponsor.

 

Tegoroczna, 14.edycja Kongresu Dealerów odbyła się w Łodzi, w hotelu DoubleTree by Hilton, czyli w dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych, która działała w tym miejscu do 1998 r. Wyjątkowy klimat tego miejsca był doskonałą oprawą dla jednego z najważniejszych tego typu wydarzeń dla branży dealerskiej w całej Polsce.

Fot. Jacek Prondzynski

Podczas Kongresu Dealerów spotykają się właściciele stacji dealerskich, menedżerowie zarządzający sprzedażą i serwisem, osoby z otoczenia rynku dealerskiego, a także przedstawiciele producentów i importerów pojazdów. TotalEnergies jako jeden z czołowych dostawców środków smarnych do motoryzacji chętnie uczestniczy tego typu wydarzeniach i stawia na bardzo dobre relacje ze wszystkimi partnerami biznesowymi.

Wszyscy odwiedzający ekspozycję TotalEnergies i ELF mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami działu sprzedaży na temat najnowszych rozwiązań dla motoryzacji. Kongres był także doskonałą okazją do wymiany poglądów, doświadczeń i prognoz gospodarczych podczas paneli dyskusyjnych. Pozwala to jeszcze lepiej analizować zmiany i bardzo szybko reagować na sygnały wysyłane przez poszczególne środowiska. To właśnie tutaj eksperci prezentują najnowsze rynkowe trendy, raportują sytuację gospodarczą i wskazują możliwe kierunki rozwoju.

Fot. Jacek Prondzynski

W czasie trwania Kongresu tradycyjnie rozdano Nagrody Rynku Dealerskiego. Nagrodę w kategorii Wschodząca Gwiazda Rynku Dealerskiego wręczał w imieniu TotalEnergies Dyrektor Sprzedaży środków smarnych i produktów specjalnych – Polska i kraje nadbałtyckie, Robert Sadowski. Tym razem odebrał ją Sebastian Szic z firmy Szic KIA.

 

Podczas dwudniowego wydarzenia nie zabrakło czasu także na nieformalne rozmowy i promocję produktów TotalEnergies, który jest nie tylko jednym z kluczowych dostawców środków smarnych, ale również inicjatorem globalnej transformacji energetycznej.

 

Źródło: TotalEnergies Polska

Zdjęcia: Jacek Prondzynski

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).