Total na targach Stacja Paliw 2019 | MOTOFAKTOR

Total na targach Stacja Paliw 2019

W dniach 15-17 maja br. odbędą się Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2019, gdzie pojawi się również Total Polska.

Według danych GUS w połowie ubiegłego roku w Polsce zarejestrowanych było blisko 30 milionów pojazdów silnikowych. Ich właściciele mają do dyspozycji około osiem tysięcy stacji paliw, co nadal nie zaspokaja w pełni zapotrzebowania rynku. Potencjał i wciąż otwarte perspektywy dla branży – tak ćwierć wieku temu, jak i teraz – potwierdza niesłabnące zainteresowanie kolejnymi edycjami targów Stacja Paliw. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Total Polska.

 

Międzynarodowy koncern energetyczny Total posiada wieloletnie know-how w prowadzeniu stacji paliw. Szyldy z charakterystycznym logo spotkać można na każdym kontynencie. Proponowany przez firmę koncept opiera się na franczyzie, stąd obecność na targach Stacja Paliw jest idealną okazją do jego promocji. Zainteresowani rozwojem swojego biznesu pod szyldem Total będą mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami koncernu, zapoznać się z ofertą i sprawdzić na żywo najważniejsze koncepty.

 

W tym roku okazją do tego by bliżej poznać stacje Total będzie innowacyjny pomysł – wirtualny spacer po multimedialnej makiecie stacji paliw Total. Przedstawiciele firmy odpowiedzą na każde pytanie związane z jej działalnością.

Dla odmiany, w realnym świecie na stoisku Total serwowana będzie aromatyczna kawa. Dziś jej obecność na stacji paliw, w ramach małej gastronomii, jest aż nadto oczywista. Kierowcy i pasażerowie mają jednak wobec niej zupełnie różne preferencje. Espresso, czarna, z dodatkiem mleka, latte czy cappuccino to tylko część przykładowych sposobów przyrządzania, jakich oczekują. Wszystkie łączy jedno – bazą muszą być świeżo mielone ziarna o najwyższej jakości. Total w ramach kącika Pause Café oferuje dwie mieszanki aromatycznej kawy Columbus.

 

Idealnym jej dopełnieniem będą słodkie przekąski, a pamiątką po spotkaniu – drobny upominek.

 

26. edycja targów Stacja Paliw tradycyjnie odbędzie się w hali Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego w Warszawie. W tym roku stoisko Total Polska (nr D2) zyska zupełnie nową odsłonę.

 

Źródło: Total

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).