TomTom współpracuje z firmą Hella Aglaia | MOTOFAKTOR

TomTom współpracuje z firmą Hella Aglaia

person Adrian Januszkiewicz 7/09/2019

TomTom oraz Hella Aglaia ogłosili współpracę w zakresie aktualizacji mapy HD (TomTom High Definition) w czasie rzeczywistym.

W ramach współpracy Hella Aglaia wykorzysta AutoStream – innowacyjny system dostarczania map firmy TomTom – w celu uzyskania dostępu do najnowszej mapy HD. Ponadto, Hella Aglaia będzie udostępniać przetworzone dane z kamer do systemu mapowania TomTom w chmurze (dla autonomicznej jazdy), aktualizując mapę HD TomTom w czasie rzeczywistym. Zostanie to osiągnięte poprzez pozyskiwanie aktualizacji map, zwanych Roadagrams, które są wykorzystywane w celu zapewnienia, że mapa HD odzwierciedla rzeczywistą drogę. TomTom AutoStream dostarcza następnie zaktualizowane dane map z powrotem do pojazdu. Technologia zostanie zademonstrowana producentom samochodów i Tier 1 do końca roku.

Bezpieczna i wygodna autonomiczna jazda wymaga mapy o wysokiej rozdzielczości. Łącząc siły z firmą Hella Aglaia oferujemy producentom samochodów i Tier 1 możliwość aktualizacji mapy HD w czasie rzeczywistym. Jesteśmy dumni z tej współpracy oraz tego, że możemy obsługiwać europejskich i globalnych klientów naszego partnera. Willem Strijbosch Head of Autonomous Driving, TomTom
Osiągając kompatybilność między usługą mapowania w chmurze firmy TomTom a oprogramowaniem kamer samochodowych firmy Aglaia, będziemy w stanie zaoferować producentom samochodów nową opcję aktualizacji map HD z ich floty. Zachowamy jednocześnie elastyczność naszego rozwiązania, opartego wyłącznie na oprogramowaniu, które łatwo skaluje się od ADAS do zautomatyzowanej jazdy. Kay Talmi Managing Director, Hella Aglaia

 

Odwiedzający Targi IAA we Frankfurcie mogą spotkać się z przedstawicielami firmy TomTom w hali 8 na stoisku C39.

 

Źródło: TomTom

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).