Titanx ponownie inwestuje w Opolu | MOTOFAKTOR

Titanx ponownie inwestuje w Opolu

person Joanna Piszcz 7/02/2023

Do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej INVEST-PARK dołącza firma Titanx Engine Cooling.

Firma Titanx Engine Cooling powstała w 2018 roku i oferuje szeroką gamę produktów dla systemów chłodzenia, pojazdów użytkowych, autobusów i agregatów prądotwórczych. Nowa inwestycja Titanx w Opolu będzie polegać na zmianie procesu produkcyjnego poprzez wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych, jak i organizacyjnych, odmiennych od stosowanych dotychczas.

 

Nowa infrastruktura produkcyjna wyposażona w dodatkowy park maszynowy, pozwoli na zmiany w procesie produkcyjnym – przede wszystkim automatyzację i uniezależnienie od podmiotów zewnętrznych. Deklarowana wartość inwestycji to ponad 77 milionów złotych.

 

Źródło: WSSE „INVEST-PARK”

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).