TitanX inwestuje w CTPark Opole | MOTOFAKTOR

TitanX inwestuje w CTPark Opole

TitanX Engine Cooling, globalny dostawca układów chłodzenia do samochodów ciężarowych, zwiększy powierzchnię wynajmowaną w CTPark Opole o ponad 130 proc.

 

TitanX Engine Cooling od 2018 roku wynajął 11 582 mkw. w CTPark Opole, tym samym stając się jednym z pierwszych najemców w portfelu CTP w Polsce. Od tego czasu firma systematycznie rozwija swoją działalność w parku usytuowanym w strategicznym punkcie, na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i pomiędzy dwiema ważnymi aglomeracjami – Katowicami i Wrocławiem.

Nasza ekspansja w Opolu stanowi kolejny kamień milowy w procesie rozwoju TitanX w Europie. Z powodzeniem ulokowaliśmy się w mieście w 2018 roku i z niecierpliwością czekamy na rozszerzenie naszej działalności. Opole jest centralnym punktem w Europie, pozwalającym skutecznie obsługiwać naszych regionalnych klientów, a województwo zapewnia wykwalifikowaną i zaangażowaną kadrę, która napędza przyszłość TitanX. Nowy zakład w Opolu będzie fundamentem naszej strategii umacniania pozycji lidera w dziedzinie systemów chłodzenia silnika, przy jednoczesnym opracowywaniu innowacyjnych i konkurencyjnych rozwiązań, które przyspieszą działania na rzecz czystszego transportu w przyszłości. Dzięki tej rozbudowie wchodzimy na drogę ku bardziej ekologicznemu transportowi i zrównoważonej przyszłości.

Prezes Zarządu TitanX - Cedric Huslin

 

Gotowe do użytku i dopasowane do potrzeb rozwiązania w CTPark Opole mają sprostać sprecyzowanym wymaganiom najemców z różnych sektorów. W październiku 2022 roku lokalizacja została wybrana na polską siedzibę główną firmy ELSTEEL – jednego z czołowych dostawców obudów elektroinstalacyjnych niskiego napięcia. We wcześniej oddanych do użytkowania etapach projektu swoje operacje prowadzą już między innymi Raben, UFI Filters czy International Automotive Components (IAC).

 

Źródło: CTPark Opole

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).