TitanX inwestuje w CTPark Opole | MOTOFAKTOR

TitanX inwestuje w CTPark Opole

person Joanna Piszcz 8/03/2023

TitanX Engine Cooling, globalny dostawca układów chłodzenia do samochodów ciężarowych, zwiększy powierzchnię wynajmowaną w CTPark Opole o ponad 130 proc.

 

TitanX Engine Cooling od 2018 roku wynajął 11 582 mkw. w CTPark Opole, tym samym stając się jednym z pierwszych najemców w portfelu CTP w Polsce. Od tego czasu firma systematycznie rozwija swoją działalność w parku usytuowanym w strategicznym punkcie, na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i pomiędzy dwiema ważnymi aglomeracjami – Katowicami i Wrocławiem.

Nasza ekspansja w Opolu stanowi kolejny kamień milowy w procesie rozwoju TitanX w Europie. Z powodzeniem ulokowaliśmy się w mieście w 2018 roku i z niecierpliwością czekamy na rozszerzenie naszej działalności. Opole jest centralnym punktem w Europie, pozwalającym skutecznie obsługiwać naszych regionalnych klientów, a województwo zapewnia wykwalifikowaną i zaangażowaną kadrę, która napędza przyszłość TitanX. Nowy zakład w Opolu będzie fundamentem naszej strategii umacniania pozycji lidera w dziedzinie systemów chłodzenia silnika, przy jednoczesnym opracowywaniu innowacyjnych i konkurencyjnych rozwiązań, które przyspieszą działania na rzecz czystszego transportu w przyszłości. Dzięki tej rozbudowie wchodzimy na drogę ku bardziej ekologicznemu transportowi i zrównoważonej przyszłości. Cedric Huslin Prezes Zarządu TitanX

 

Gotowe do użytku i dopasowane do potrzeb rozwiązania w CTPark Opole mają sprostać sprecyzowanym wymaganiom najemców z różnych sektorów. W październiku 2022 roku lokalizacja została wybrana na polską siedzibę główną firmy ELSTEEL – jednego z czołowych dostawców obudów elektroinstalacyjnych niskiego napięcia. We wcześniej oddanych do użytkowania etapach projektu swoje operacje prowadzą już między innymi Raben, UFI Filters czy International Automotive Components (IAC).

 

Źródło: CTPark Opole

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).