Textar ponownie wesprze Master Truck Show | MOTOFAKTOR

Textar ponownie wesprze Master Truck Show

person Adrian Januszkiewicz 13/07/2023

Już jutro w Nowej Wsi Polskiej pod Opolem odbędzie się 19. edycja Master Truck Show. Textar będzie jednym ze sponsorów imprezy.

 

Od lat teren lotniska w Nowej Wsi Polskiej pod Opolem przyciąga tysiące fanów motoryzacji. Powodem jest Master Truck Show. I chociaż dominują na nim pojazdy ciężarowe, to nie brakuje aut osobowych i jednośladów, jak również pokazów sprawnościowych, driftu oraz konkursów dla publiczności. W międzyczasie ogłaszany jest wynik głosowania w plebiscytach Master Truck Best of Show i Master Truck Best of Public.

W tym roku organizatorzy imprezy zapraszają w dniach 14-16 lipca (piątek – niedziela). Na zlocie będzie można podziwiać oczywiście wyjątkowe ciężarówki, ale też maszyny wojskowe, oldtimery, motocykle i auta terenowe. W programie show znalazły się akrobacje motocyklowe, koncerty, pokazy ratownictwa oraz pierwszej pomocy. W piątek, 14 lipca odbędzie się też zadanie konkursowe pod patronatem Textar, polegające na precyzyjnym przejeździe ciągnikiem siodłowym między beczkami.

 

Joanna Krężelok, Dyrektor oddziału TMD Friction Services w Polsce
Joanna Krężelok, Dyrektor oddziału TMD Friction Services w Polsce

Master Truck to wydarzenie obowiązkowe dla każdego ciężarówek, ale też dla naszej marki. W ofercie Textar znajdują się części do układów hamulcowych pojazdów użytkowych i ciężarowych oraz autobusów. Nasz asortyment obejmuje klocki hamulcowe i okładziny hamulca bębnowego do 100% wszystkich europejskich pojazdów użytkowych. Są to również referencje klocków lżejszych od tradycyjnych rozwiązań, które realnie mogą wpłynąć na obniżenie zużycia paliwa. To dziś istotna kwestia dla kierowców i firm transportowych. Oczywiście zachowują one te same standardy bezpieczeństwa i interwały wymiany – mówi Joanna Krężelok, Dyrektor oddziału firmy TMD Friction Services w Polsce, do której należy marka Textar.

 

Szczegółowe informacje o programie Master Truck Show 2023 można znaleźć na stronie www imprezy. A na profilu Textar Polska na Facebooku pojawi się zadanie dla uczestników i gości wydarzenia, w którym będzie można wygrać gadżety Textar.

 

Źródło: TMD Friction

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).