Textar podsumował dokonania w roku 2023 | MOTOFAKTOR

Textar podsumował dokonania w roku 2023

Textar wprowadził do oferty 193 nowe produkty w 2023 roku, w tym imponującą liczbę 36 premier rynkowych.

Textar wprowadził 193 nowe produkty na motoryzacyjny niezależny rynek części zamiennych w 2023 roku, w tym 36 produktów jako pierwsza (First to market). Oznacza to, że w 36 przypadkach Textar był jedyną marką oferującą części hamulcowe klasy premium do konkretnych modeli samochodów Sytuacja ta dotyczyła rozwiązań dla marek takich jak Mercedes, BMW, Porsche, Land Rover i inne, zarówno dla pojazdów osobowych, jak i użytkowych.

Marco Loth, wiceprezes TMD Friction, Fot. TMD Friction
Marco Loth, wiceprezes TMD Friction, Fot. TMD Friction

„Wiemy, że dostępność jest najważniejszym czynnikiem decydującym o zakupie części samochodowych na rynku wtórnym. Dlatego w przypadku naszej marki Textar nieustannie dążymy do zapewnienia maksymalnej szybkości wprowadzania na rynek i dostępności naszych produktów, jednocześnie nigdy nie robiąc tego kosztem jakości” – mówi Marco Loth, Vice President Global Category Management, Sales & Trade Marketing w TMD Friction.

„Dzięki ciągłemu rozwojowi nowych produktów i rozsądnemu zarządzaniu stanami magazynowymi możemy pochwalić się faktem, że 36 z naszych nowych produktów było jedyną dostępną opcją klasy premium w momencie premiery, co stawia nas przed konkurencją. Nasi klienci wiedzą, że mogą nam zaufać, jeśli chodzi o dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań przeznaczonych na niezależny rynek części zamiennych. Między innymi to przyczynia się do faktu, że TMD Friction jest ekspertem numer jeden w dziedzinie materiałów ciernych na świecie” – dodaje Marco Loth.

Textar: najwyższej jakości hamulce OE

Textar oferuje produkty dla 99,36% pojazdów europejskiego parku samochodowego, w tym dla 99,12% pojazdów elektrycznych.

Nieustanne wprowadzanie innowacji

Eksperci Textar stale opracowują nowe rozwiązania, nad którymi prace rozpoczynają się natychmiast po wprowadzeniu nowych pojazdów na rynek. Na rynek części zamiennych w 2023 roku pod marką Textar wprowadzono 193 nowe produkty, które obejmowały: 56 referencji klocków hamulcowych, 44 referencje tarcz hamulcowych i 93 inne produkty, takie jak bębny hamulcowe, szczęki, czujniki zarówno do samochodów osobowych, jak i pojazdów użytkowych.

Dzięki markom OE premium, takim jak Textar i Pagid, ponad 140-letniemu doświadczeniu w dziedzinie hamowania i ponad 50 000 opracowanych do tej pory mieszanek ciernych, firma TMD Friction jest jednym z wiodących na świecie producentów materiałów ciernych dla przemysłu motoryzacyjnego i hamulcowego.

Źródło: TMD Friction

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).