Texa oficjalnym dostawcą dla marek Rieju, Vent i Wottan Motor | MOTOFAKTOR

Texa oficjalnym dostawcą dla marek Rieju, Vent i Wottan Motor

person Adrian Januszkiewicz 17/08/2022

Texa podpisała kolejne trzy umowy na oficjalną dostawę rozwiązań diagnostycznych dla kolejnych marek motocykli, a mianowicie marki Rieju, Vent oraz Wottan Motor.

 

Zgodnie z umową sieć dealerów i autoryzowanych warsztatów tych marek będzie korzystać z oprogramowania diagnostycznego IDC5 BIKE oraz interfejsu pojazdu Navigator TXB Evolution do identyfikacji usterek oraz przeprowadzania codziennych procedur kontroli i konserwacji w sterownikach poszczególnych układów.

 

Najnowsze umowy poszerzają listę marek, z którymi TEXA współpracuje – Arrow Exhaust, AJP, Benelli Q.J., Betamotor, Bimota, Brough Superior, Ducati, Fantic Motor, F.B. Mondial, MGK Hellenic Motor, Moto Morini, MV Agusta, SWM, SYM Italia, Padana Sviluppo.

 

Rieju, Vent i Wottan Motor to solidne i dobrze znane marki w świecie jednośladów. Fakt, że nawet oni wybrali TEXA jako oficjalnego dostawcę oznacza, że ​​nasza praca i rozwój, który realizujemy każdego dnia, mają ogromną wartość. Dziedzina diagnostyki motocykli stale się rozwija i dziś, bardziej niż kiedykolwiek, narzędzia takie jak nasze są niezbędne do wykrywania błędów, programowania jednostek sterujących, aktywowania komponentów, wykonywania regulacji i wielu innych – mówi Mario Giacomella, kierownik ds. produktów TEXA Bike and Marine.

 

Źródło: Texa

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).