Tester PDL 5600 w ofercie Cartec | MOTOFAKTOR

Tester PDL 5600 w ofercie Cartec

person Adrian Januszkiewicz 9/11/2018

Oferta Cartec została rozszerzona o nowy tester diagnostyczny - model PDL 5600.

Tester PDL 5600 posiada szereg możliwości diagnostycznych, takich jak: kody błędów, dane bieżące, testy elementów wykonawczych, kodowania, adaptacje czy obsługa systemów DPF/FAP. Urządzenie automatycznie identyfikuje pojazd i system, co pozwala na oszczędność czasu i mniej pomyłek spowodowanych błędną identyfikacją pojazdu. Tester posiada duży, 8-calowy dotykowy ekran, a menu, jak zapewnia producent, jest przejrzyste i łatwe w obsłudze.

 

Porównanie z pozostałymi modelami PDL:

Więcej szczegółów odnośnie nowego testera można znaleźć w załączonej ulotce.

 

Źródło: Cartec

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).