Temot z nowym akcjonariuszem w Azji Wschodniej | MOTOFAKTOR

Temot z nowym akcjonariuszem w Azji Wschodniej

Grupa TEMOT International pozyskała nowego akcjonariusza: tajwański ARES AUTOPARTS Co., Ltd., dystrybuujący części zamienne do pojazdów użytkowych.

ARES AUTOPARTS to dystrybutor specjalizujący się przede wszystkim w częściach zamiennych do europejskich pojazdów ciężarowych. Siedziba firmy znajduje się w mieście Taichung, skąd zaopatruje warsztaty na terenie całego kraju.

Od momentu powstania w 2006 roku firma stale poszerza swoją ofertę produktową. Obecnie katalog zawiera ponad 5000 numerów części do niemal każdego pojazdu. W ofercie znajdują się części zamienne do silnika, wtrysku paliwa, zapłonu, wydechu i układu hamulcowego, części do skrzyni biegów, układu kierowniczego i zawieszenia, klimatyzacji i ogrzewania, elektryki i elektroniki. Części nadwozia, materiały eksploatacyjne, opony i koła uzupełniają asortyment. Oprócz tradycyjnych kanałów sprzedaży i obsługi, klienci mają dostęp do e-katalogu i sklepu internetowego. 80 pracowników zapewnia obsługę oraz dostawę.

Podobnie jak zdecydowana większość akcjonariuszy TEMOT, przedsiębiorstwo jest klasyczną firmą średniej wielkości w rękach założyciela. Wyznaje bezkompromisowe podejście do jakości i jest otwarta na innowacje i nowe trendy. Na przykład obecnie napędza cyfryzację swojej działalności i rozszerza swój asortyment, aby objąć również części zamienne do pojazdów elektrycznych i systemów DeNox. Ponadto ARES AUTOPARTS współpracuje już z wieloma międzynarodowymi markami z sieci dostawców TEMOT, takimi jak Bosch, Contitech, Hella, Mahle, Valeo, WABCO i ZF.

Fotios Katsardis Temot International Talents4AA 2022
Fotios Katsardis, prezes i dyrektor generalny TEMOT International, Fot. TEMOT INternational

„ARES AUTOPARTS dąży do maksymalnej satysfakcji klienta i łączy bliskość klienta i lokalizację z międzynarodowymi standardami jakości i markami. Firma oferuje już znaczną wartość dodaną na tajwańskim rynku wtórnym – a my pomożemy naszemu nowemu akcjonariuszowi wraz z całą naszą siecią kontynuować tę drogę do sukcesu. Również na rzecz lokalnych warsztatów” – powiedział Fotios Katsardis, prezes i dyrektor generalny TEMOT International.

 

 

Źródło: TEMOT International

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).