Tedgum przedstawił nowości na sierpień 2023 | MOTOFAKTOR

Tedgum przedstawił nowości na sierpień 2023

person Redakcja 28/08/2023

Gumy stabilizatora, poduszki silnika, czy poliuretany znajdziemy wśród nowości Tedgum, które wzbogaciły ofertę tej marki w sierpniu br.

 

Sierpniowe nowości Tedgum, to spora dawka nowych tulei stabilizatora do takich marek jak Mercedes-Benz, Jeep, Volkswagen, Dodge, Jeep oraz Chrysler, a także poliuretanowa wersja do Jeepa Wranglera.

 

Kolejną sporą grupą nowych produktów są poduszki silnika. Tym razem wprowadzono nowości dla samochodów BMW, Audi, Seat, Škoda, Volkswagen oraz Mercedes-Benz.

 

Do ciekawych nowości należy też mocowanie amortyzatora, wraz z łożyskiem, do samochodów BMW X3 (F25) oraz X4 (F26).

 

Pełna lista sierpniowych nowości Tedgum jest dostępna TUTAJ.

 

Źródło: Tedgum

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).