Tedgum przedstawił nowości na lipiec 2022 | MOTOFAKTOR

Tedgum przedstawił nowości na lipiec 2022

person Adrian Januszkiewicz 25/07/2022

Cztery poduszki silnika i skrzyni biegów, pięć elementów górnego mocowania amortyzatora oraz dziesięć tulei, to tylko niektóre z lipcowych nowości Tedgum.

 

Wartą uwagi nowością jest podpora wału napędowego do Maserati, a wśród innych ciekawych produktów można wymienić:

 

  • mocowanie amortyzatora do Nissana X-Trail,
  • tylna poduszka skrzyni biegów do Porsche Macan i Audi A4, A5 oraz A6,
  • poduszki silnika do Nissana Qashgai,
  • komplet tulei przednich wahaczy do Hondy Accord,
  • Guma stabilizatora przedniego do Toyoty Prius,
  • Tuleje resora tylnego do Nissana NV200.

 

Tedgum wprowadził także do oferty komplet poliuretanów do zawieszenia przedniego i tylnego do Jeepa Grand Cherokee (1998-2005).

 

Pełna lista nowości Tedgum znajduje się TUTAJ.

 

Źródło: Tedgum

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).