TecDoc ONE już dostępny na rynku | MOTOFAKTOR

TecDoc ONE już dostępny na rynku

TecAlliance ogłosił wprowadzenie na rynek TecDoc ONE, systemu zarządzania informacjami o produkcie (PIM), który wyznacza nowe standardy w branży.

TecDoc ONE to oparty na chmurze system PIM, zaprojektowany, aby umożliwić producentom części zarządzanie danymi katalogowymi w czasie zbliżonym do rzeczywistego, zapewniając bezproblemową obsługę danych w skali globalnej. Jest to kompleksowa centralna platforma, na której mogą pozyskiwać szczegółowe informacje o produkcie, zarządzać nimi i wykorzystywać je. TecDoc ONE wspiera ich także w efektywnym radzeniu sobie ze złożonością różnych standardów motoryzacyjnych.

Teodor Pop, właściciel produktu w TecAlliance, Fot. TecAlliance
Teodor Pop, właściciel produktu w TecAlliance, Fot. TecAlliance

„Wiemy, jak ważna jest płynna integracja i dostosowanie do wielu standardów branżowych, zwłaszcza TecDoc i Autocare w Ameryce Północnej. Dostosowując się do tych standardów, TecDoc ONE zapewnia naszym klientom łatwe poruszanie się po złożonym środowisku zarządzania danymi, maksymalizując wartość informacji o produktach i zachowując dane globalne” – wyjaśnia Teodor Pop, właściciel produktu w TecAlliance.

Kompleksowe narzędzia do efektywnego zarządzania danymi

TecDoc ONE oferuje swoim użytkownikom kompleksowy zestaw narzędzi do efektywnego zarządzania danymi.

Dzięki błyskawicznemu procesowi przetwarzaniu danych (IDP) wbudowanemu w TecDoc ONE, użytkownicy korzystają z szybkiego i łatwego dostarczania danych oraz aktualizacji w czasie rzeczywistym, co pozwala im szybko reagować na zmiany rynkowe.

Usystematyzowane zarządzanie szablonami umożliwia użytkownikom tworzenie i dostosowywanie szablonów dla różnych grup artykułów, zapewniając ujednoliconą i zoptymalizowaną treść w różnych kategoriach produktów. Dodatkowo integracja danych produktów VIO i OE jako dodatkowych modułów zwiększa szczegółowość i dokładność danych produktów.

Oprócz tych funkcji zarządzanie jakością danych (DQM) zapewnia integralność i dokładność danych w całym cyklu ich życia, zapewniając niezbędne narzędzia do identyfikowania i korygowania niespójności lub błędów.

Gotowy na światowy sukces

W najbliższych latach TecAlliance przewiduje jeszcze większe wykorzystanie technologii w zarządzaniu danymi produktowymi. W miarę jak branża staje się jeszcze bardziej globalna, wzrośnie zapotrzebowanie na usprawnione, przyjazne dla użytkownika narzędzia. Zdaniem Teodora Pop:

„Oczekujemy, że rozwiązania do zarządzania danymi, takie jak TecDoc ONE, staną się jeszcze bardziej centralne w codziennych operacjach firm, oferując ujednoliconą platformę do katalogowania danych” – uważa Teodor Pop – „Nasze zaangażowanie wykracza poza spełnianie oczekiwań; wyznaczamy standardy w zarządzaniu danymi produktów. Wyobrażamy sobie TecDoc ONE jako całościowe i przyszłościowe rozwiązanie PIM. To coś więcej niż tylko narzędzie. Przekształcamy je w strategicznego sojusznika, który zrewolucjonizuje sposób, w jaki firmy poruszają się po stale zmieniającym się rynku motoryzacyjnym” – dodaje.

Źródło: TecAlliance

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).