TecDoc dysponuje nowym ekosystemem | MOTOFAKTOR

TecDoc dysponuje nowym ekosystemem

W odpowiedzi na obecne realia i wymagania na niezależnym motoryzacyjnym rynku części zamiennych TecAlliance wprowadza nowy ekosystem TecDoc.

 

Nowy ekosystem TecDoc zasadniczo zmienia dostęp, zarządzanie i przetwarzanie danych katalogowych na poziomie lokalnym, regionalnym i globalnym. Umożliwia firmom zarządzanie danymi w czasie rzeczywistym, aby dotrzymać kroku dynamicznie zmieniającemu się przemysłowi motoryzacyjnemu.

 

Sercem tego nowego ekosystemu jest szybkie przetwarzanie danych (IDP), które umożliwia natychmiastowe przetwarzanie i aktualizację danych katalogowych, w przeciwieństwie do przesyłania kwartalnego lub miesięcznego, jak miało to miejsce w przeszłości. IDP zastępuje przesyłanie całych zestawów danych łatwą do zautomatyzowania aktualizacją danych za pośrednictwem usług internetowych, oszczędzając czas i ograniczając błędy.

 

Jürgen Mehlis, Viceprezes Wykonawczy ds. Data Manager Products w TecAlliance, Fot. TecAlliance
Jürgen Mehlis, Viceprezes Wykonawczy ds. Data Manager Products w TecAlliance, Fot. TecAlliance

TecAlliance stale pracuje nad rozwojem innowacyjnych rozwiązań, które zmieniają środowisko danych na motoryzacyjnym rynku wtórnym – powiedział Jürgen Mehlis, Viceprezes Wykonawczy ds. Data Manager Products – Wprowadzenie technologii IDP w TecDoc zapewnia naszym klientom zupełnie nowe możliwości w zakresie większej wydajności i precyzja w rozwoju biznesu.

Szybkie przetwarzanie danych otwiera nowe możliwości

Nowy ekosystem TecDoc to kompleksowy pakiet rozwiązań w zakresie danych dostosowany do różnorodnych potrzeb motoryzacyjnego rynku części zamiennych. Zawiera trzy różne produkty, których producenci części mogą stosować przy dostarczaniu danych o swoich produktach do TecDoc:

 

  • TecDoc ONE: To globalne rozwiązanie do zarządzania informacjami o produkcie (PIM) jest skalowalne rozwiązaniem opartym na chmurze, które pomaga producentom części zarządzać informacjami o produktach i je wzbogacać, tak aby sprzedawać więcej produktów lokalnie, regionalnie i globalnie. Dzięki TecDoc ONE dostawcy danych znajdują wszystko w jednym miejscu i mogą wykorzystać na swoją korzyść kompleksowość różnych standardów motoryzacyjnych oraz standaryzację danych.
  • IDP Data Supplier API: Ten interfejs łączy własny system PIM klienta bezpośrednio z TecDoc. Oznacza to, że dane klientów można aktualizować w bazie danych TecDoc bezpośrednio z własnego systemu, bez konieczności tworzenia i eksportowania specjalnego formatu.
  • TecDoc Data Wave: Usługa przesyłania danych dla producentów części, którzy nie mogą jeszcze korzystać z TecDoc ONE lub IDP Data Provider API jako rozwiązania długoterminowego. To rozwiązanie idealnie nadaje się do przesyłania, sprawdzania poprawności i publikowania kompletnych pakietów TAF.

Ekosystem TecDoc zapewnia ulepszenia dystrybutorom i dostawcom usług e-commerce

W miarę wzrostu zapotrzebowania na aktualne i dokładne dane w katalogach detalicznych i e-commerce, coraz większe znaczenie zyskuje zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania w zakresie optymalizacji procesów zarządzania danymi. Dzięki technologii IDP użytkownicy danych TecDoc, np. dystrybutorzy, sprzedawcy i platformy e-commerce, mogą teraz pracować z najbardziej aktualnymi danymi i korzystać z szybkich aktualizacji w serwisie internetowym i katalogu TecDoc.

 

Klienci TecDoc Data Package mogą albo skorzystać z nowego interfejsu API IDP Data Receiver API do pobierania danych produktów w czasie rzeczywistym, albo skorzystać z pakietów TecDoc Data Packages, które dostarczają cotygodniowe wyciągi z bazy danych IDP w standardzie TAF.

 

Więcej szczegółów TUTAJ.

 

Źródło: TecAlliance

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).