TecAlliance wprowadza globalny Kodeks Postępowania | MOTOFAKTOR

TecAlliance wprowadza globalny Kodeks Postępowania

person Redakcja 25/01/2023

TecAlliance przyjął kodeks postępowania, który obowiązuje od 1 stycznia 2023 r. we wszystkich lokalizacjach i spółkach zależnych na całym świecie.

 

Wraz z publikacją Kodeksu Postępowania robimy kolejny logiczny i konsekwentny krok w kierunku zrównoważonej firmy i jednoznacznie komunikujemy, że jako globalny gracz poważnie traktujemy naszą odpowiedzialność społeczną – wyjaśnia dyrektor zarządzający TecAlliance, Jürgen Buchert.

 

Zespół TecAlliance odnajduje w „Kodeksie Postępowania” jasny zestaw zasad dotyczących kluczowych kwestii interakcji społecznych w codziennej pracy, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska, ochrony danych, postępowania z prezentami i zaproszeniami, unikania korupcji i przekupstwa, niedyskryminowania oraz zasad postępowania w przypadku oznak nieetycznego zachowania.

 

Wytyczne zapewniać mają orientację i bezpieczeństwo w codziennym życiu biznesowym w coraz bardziej złożonym i wymagającym świecie pracy. Pokazują, w jaki sposób TecAlliance radzi sobie z ewentualnymi pytaniami lub trudnymi sytuacjami, które wpływają na praktyki biznesowe lub kontakty ze współpracownikami, udziałowcami i partnerami biznesowymi.

 

Kodeks opiera się na wartościach korporacyjnych, które TecAlliance zdefiniował, aby uczynić z firmy siłę napędową cyfryzacji całego rynku.

 

Kodeks Postępowania jest dostępny tutaj do przeczytania i pobrania TUTAJ.

 

Źródło: TecAlliance

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).