TecAlliance wprowadza globalny Kodeks Postępowania | MOTOFAKTOR

TecAlliance wprowadza globalny Kodeks Postępowania

TecAlliance przyjął kodeks postępowania, który obowiązuje od 1 stycznia 2023 r. we wszystkich lokalizacjach i spółkach zależnych na całym świecie.
25/01/2023

 

Wraz z publikacją Kodeksu Postępowania robimy kolejny logiczny i konsekwentny krok w kierunku zrównoważonej firmy i jednoznacznie komunikujemy, że jako globalny gracz poważnie traktujemy naszą odpowiedzialność społeczną – wyjaśnia dyrektor zarządzający TecAlliance, Jürgen Buchert.

 

Zespół TecAlliance odnajduje w „Kodeksie Postępowania” jasny zestaw zasad dotyczących kluczowych kwestii interakcji społecznych w codziennej pracy, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska, ochrony danych, postępowania z prezentami i zaproszeniami, unikania korupcji i przekupstwa, niedyskryminowania oraz zasad postępowania w przypadku oznak nieetycznego zachowania.

 

Wytyczne zapewniać mają orientację i bezpieczeństwo w codziennym życiu biznesowym w coraz bardziej złożonym i wymagającym świecie pracy. Pokazują, w jaki sposób TecAlliance radzi sobie z ewentualnymi pytaniami lub trudnymi sytuacjami, które wpływają na praktyki biznesowe lub kontakty ze współpracownikami, udziałowcami i partnerami biznesowymi.

 

Kodeks opiera się na wartościach korporacyjnych, które TecAlliance zdefiniował, aby uczynić z firmy siłę napędową cyfryzacji całego rynku.

 

Kodeks Postępowania jest dostępny tutaj do przeczytania i pobrania TUTAJ.

 

Źródło: TecAlliance

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).