TecAlliance: raportowanie na rynku części

TecAlliance: raportowanie na rynku części

TecAlliance, ekspert w zakresie zarządzania danymi i procesami na motoryzacyjnym rynku wtórnym, organizuje 9 lutego 2024 r. „Forum dostawców myITG”.

Platforma myITG upraszcza przygotowania do wydarzeń ITG i umożliwia producentom części skuteczne wysyłanie standardowych i szczegółowych raportów o wielkości sprzedaży. We współpracy z ATR International, Autodistribution International, global one Automotive, GROUPAUTO International, NEXUS Automotive International i TEMOT International, myITG zapewnia aktualne dane dotyczące członkostwa i informacji o strukturze lokalnej

Program Forum Dostawców myITG obejmuje wprowadzenie do myITG, spostrzeżenia ekspertów, dyskusje na temat korzyści płynących ze struktury raportowania oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące platformy myITG.

Eksperci z firm Bosch, MANN+HUMMEL i Schaeffler podzielą się swoimi doświadczeniami z myITG, odpowiadając na kluczowe kwestie, takie jak decyzja o współpracy z platformą, przypadki użycia, oszczędność czasu i kosztów oraz osiągnięte korzyści strategicznych.

Seminarium internetowe skupi się także na rewolucyjnej strukturze raportowania myITG, opracowanej we współpracy z głównymi grupami dystrybucyjnymi. To ujednolicone rozwiązanie usprawnia uciążliwy proces przesyłania danych dotyczących sprzedaży do międzynarodowych grup sprzedaży, redukując czas i zasoby, jakie producenci części muszą inwestować. Raportowanie w jednolitym formacie do wszystkich ITG zapewnia niespotykaną wcześniej transparentność.

Forum Dostawców myITG odbędzie się 9 lutego 2024 w godzinach 13:00 – 14:00 CET. Producenci części mogą zarejestrować się na bezpłatne seminarium internetowe pod adresem tec.al/myITGwebinar.

Źródło: TecAlliance

 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).