TecAlliance przejął BKIT dla poprawy kompetencji SAP | MOTOFAKTOR

TecAlliance przejął BKIT dla poprawy kompetencji SAP

person Redakcja 16/08/2023

Po latach współpracy w obszarze SAP, TecAlliance przejął firmę BKIT i zintegrował zespół z rodziną TecAlliance. Integracja ma poprawić jego kompetencje SAP.

 

Bernd Krämer założył firmę BKIT w Haslach w 1999 roku i od tego czasu on i jego zespół nieprzerwanie ugruntowują swoją pozycję eksperta w projektach konsultingowych i rozwojowych SAP. Udana współpraca z TecAlliance w obszarze konsultingu SAP rozpoczęła się w 2004 r. Od tego czasu obie firmy systematycznie rozwijają współpracę. BKIT zapewnił firmie TecAlliance znaczące wsparcie w rozwoju dodatków SAP dla rozwiązań TecCom CMD, e-fakturowania, zamówień i zwrotów oraz opracował specjalnie dostosowane moduły dla producentów i dystrybutorów części na motoryzacyjnym rynku wtórnym.

 

Po udanej integracji zespołu BKIT pracuje on teraz ramię w ramię z dotychczasowym zespołem SAP w TecAlliance. Jako właściciel produktu, Bernd Krämer przewodzi teraz zespołowi SAP wspólnie z Danielem Schmatem, który pracuje w obszarze SAP w TecAlliance od ponad 15 lat. Nowy zespół ma być więc optymalnie przygotowany do sprostania wyzwaniom w środowisku SAP – od integracji rozwiązań chmurowych SAP po realizację projektów S/4HANA czy umiędzynarodawianie projektów.

 

Alexander Bresslau, wiceprezes TecCom 08-2023
Alexander Bresslau, wiceprezes TecCom, Fot. TecAlliance

Łącząc zasoby TecAlliance i BKIT umacniamy naszą pozycję jako wiodącego dostawcy rozwiązań SAP dla motoryzacyjnego rynku części zamiennych – wyjaśnia Alexander Bresslau, wiceprezes TecCom – Dzięki naszemu powiększonemu zespołowi SAP możemy jeszcze lepiej wspierać naszych klientów na całym świecie i opracowywać innowacyjne rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

 

Obecnie około 80% klientów korzysta z głębokiej integracji rozwiązania TecCom ze swoim systemem SAP i w ten sposób optymalnie wykorzystuje zalety w pełni zautomatyzowanych i płynnie zintegrowanych procesów – od zapytania o dostępność, przez elektroniczną fakturę, po przetwarzanie zwrotów. Na dorocznej Grupie Ekspertów SAP TecAlliance gromadzi ekspertów SAP wiodących producentów części zamiennych, promując w ten sposób współpracę i wymianę wiedzy w celu optymalnego sprostania wymaganiom i wyzwaniom branży.

Źródło: TecAlliance

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).