Team Quartz powraca z nowymi filmami na YouTube | MOTOFAKTOR

Team Quartz powraca na YouTube

Pozytywne przyjęcie produkcji „Team Total” z Adamem Klimkiem i Patrykiem Mikiciukiem skłoniło TotalEnergies do nakręcenia nowych odcinków pod nową nazwą.

 

W nowym sezonie Team Quartz znany duet – Adam Klimek i Patryk Mikiciuk przedstawia zaskakujące testy. Nietypowe zestawienia porównywanych modeli przyciągają uwagę widzów, a część techniczna poświęcona olejom TotalEnergies staje się atrakcyjnym dodatkiem.

Fot. TotalEnergies

Stefan Przeniosło nowym dyrektorem marketingu w TotalEnergies Marketing Polska
Stefan Przeniosło, dyrektor marketingu, TotalEnergies Marketing Polska, Fot. TotalEnergies

Nieprzypadkowo w scenariuszach postawiliśmy na różne marki i modele samochodów. Z jednej strony budzi to naturalne zainteresowanie każdego miłośnika motoryzacji, a z drugiej potwierdza, że TotalEnergies oferuje oleje posiadające homologacje do większości marek samochodowych na świecie. Nasze oleje mają dopuszczenia wiodących producentów z Francji, Japonii, Korei, Niemiec i Włoch, co nie powinno dziwić, ponieważ opracowujemy je właśnie we współpracy z nimi – mówi Stefan Przeniosło, dyrektor marketingu, TotalEnergies Marketing Polska.

 

Nowy sezon „Team Quartz” już wystartował na YouTube, na kanale TotalEnergies Polska.

W pierwszym odcinku Adam Klimek i Patryk Mikiciuk wjechali na tor wyścigowym klasycznym Mustangiem V8 i … nowiutkim Fordem Pumą, który ma zaledwie trzy cylindry. Oba, jakże odmienne modele, rywalizują ze sobą w różnych próbach. Jak się okazuje, współczesna downsizingowa konstrukcja nie tylko nie jest skazana na pożarcie, ale zaskakująco dobrze sobie radzi. Co ważne – w ofercie TotalEnergies znajdują się idealne oleje do obu porównywanych modeli­.

 

Zmiana nazwy serii filmowej z „Team Total” na „Team Quartz” nie tylko podkreśla wejście kanału na nowy poziom, ale nawiązuje również do nowej nazwy koncernu. Przypomnijmy – dawny „Total”, to obecnie „TotalEnergies”, a Quartz to linia najnowocześniejszych olejów w całej gamie.

Fot. TotalEnergies

Źródło: TotalEnergies

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).