Taśmy poduszek powietrznych SKV w ofercie Auto-Partner Gdańsk | MOTOFAKTOR

Taśmy poduszek powietrznych SKV w ofercie Auto-Partner Gdańsk

person Adrian Januszkiewicz 28/04/2021

Do produktów SKV dostępnych w ofercie Auto-Partner Gdańsk dołączyły taśmy poduszek powietrznych.

Marka SKV nie zwalnia tempa i wprowadza do swojej oferty nową grupę asortymentową – taśmy poduszek powietrznych – 64 referencje, w tym taśmy do najbardziej popularnych modeli aut: BMW 5 (E60, E61) 6 (E63, E64); OE 61316976394, AUDI A3, SEAT Altea Leon Toledo, SKODA Octavia Superb, VW Caddy Golf Touran; OE 1K0959653C, MAZDA 6 (GH); D65166CS0, VW Passat (3C2) Passat CC (357) Variant (3C5); OE 3C0959653B.

 

Więcej informacji pod numerami telefonu: (58) 765 87 00, 801 147 247  lub u Przedstawicieli Handlowych Auto-Partnera.

 

Źródło: Auto-Partner Gdańsk

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).