Targi Genewa Motor Show 2023 odwołane | MOTOFAKTOR

Targi Geneva Motor Show 2023 odwołane

Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie (GIMS) w 2023 r. odbędzie się wyłącznie w Doha w Katarze - ogłosiła fundacja organizująca targi.

Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie (GIMS) w przyszłym roku odbędzie się wyłącznie w Katarze – zdecydowali członkowie Komitetu i Rada Założycielska „Comité permanent du Salon international de l’automobile de Genève” na spotkaniu w Bernie. Pierwotny plan zakładał zorganizowanie GIMS 2023 w dwóch edycjach – pierwszej od 14 do 19 lutego 2023 na Palexpo w Genewie i drugiej – światowej premiery – w listopadzie w Doha w Katarze.

Ze względu na niepewność w światowej gospodarce i geopolityce, a także zagrożenia związane z rozwojem pandemii, organizatorzy postanowili skupić się wyłącznie na planowaniu wydarzenia w Doha w 2023 roku. Zrobiliśmy wszystko, co możliwe, aby w lutym gościć GIMS 2023 w Genewie. Ulepszony format wydarzenia i projekt zostały bardzo dobrze przyjęte. Ale ostatecznie ryzyko przeważyło nad szansami.

prezes fundacja "Comité permanent du Salon international de l'automobile de Genève" - Maurice Turettini

 

Pierwsza edycja Geneva International Motor Show Katar odbędzie się w listopadzie 2023 r. w Doha Exhibition and Convention Centre (DECC), a także w kilku innych miejscach.

Jesteśmy teraz w pełni skoncentrowani na organizowaniu GIMS w Doha i czekamy na potwierdzenie dat i formatu tego przełomowego wydarzenia z naszymi partnerami z Qatar Tourism.

dyrektor generalny Geneva International Motor Show - Sandro Mesquita

 

Źródło: GIMS

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).