Targi Genewa Motor Show 2023 odwołane | MOTOFAKTOR

Targi Geneva Motor Show 2023 odwołane

person Redakcja 23/08/2022

Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie (GIMS) w 2023 r. odbędzie się wyłącznie w Doha w Katarze - ogłosiła fundacja organizująca targi.

Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie (GIMS) w przyszłym roku odbędzie się wyłącznie w Katarze – zdecydowali członkowie Komitetu i Rada Założycielska „Comité permanent du Salon international de l’automobile de Genève” na spotkaniu w Bernie. Pierwotny plan zakładał zorganizowanie GIMS 2023 w dwóch edycjach – pierwszej od 14 do 19 lutego 2023 na Palexpo w Genewie i drugiej – światowej premiery – w listopadzie w Doha w Katarze.

Ze względu na niepewność w światowej gospodarce i geopolityce, a także zagrożenia związane z rozwojem pandemii, organizatorzy postanowili skupić się wyłącznie na planowaniu wydarzenia w Doha w 2023 roku. Zrobiliśmy wszystko, co możliwe, aby w lutym gościć GIMS 2023 w Genewie. Ulepszony format wydarzenia i projekt zostały bardzo dobrze przyjęte. Ale ostatecznie ryzyko przeważyło nad szansami. Maurice Turettini prezes fundacja "Comité permanent du Salon international de l'automobile de Genève"

 

Pierwsza edycja Geneva International Motor Show Katar odbędzie się w listopadzie 2023 r. w Doha Exhibition and Convention Centre (DECC), a także w kilku innych miejscach.

Jesteśmy teraz w pełni skoncentrowani na organizowaniu GIMS w Doha i czekamy na potwierdzenie dat i formatu tego przełomowego wydarzenia z naszymi partnerami z Qatar Tourism. Sandro Mesquita dyrektor generalny Geneva International Motor Show

 

Źródło: GIMS

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).