Szybsza i łatwiejsza wymiana hamulców z zestawem Super Pro | MOTOFAKTOR

Szybsza i łatwiejsza wymiana hamulców z zestawem Super Pro

Kit Super Pro od Bosch jest kompletnym zestawem części zamiennych hamulca bębnowego, który zawiera wszystkie niezbędne elementy zestawu szczęk hamulcowych na oba koła samochodu.
24/07/2023

 

 

Każdy mechanik wie, jak ważny dla bezpieczeństwa jest systematyczny przegląd elementów układu hamulcowego. Niesprawne hamulce tylnej osi nie tylko przyspieszają zużycie hamulców przedniej osi, ale mogą nawet doprowadzić do ich uszkodzenia. Jeśli przy gwałtownym hamowaniu samochód nie utrzymuje pożądanego kierunku jazdy, nawet mimo działającego układu ABS, zwiększa się ryzyko wpadnięcia w poślizg. Są to sytuacje bardzo niebezpieczne!

 

Przy naprawie hamulców bębnowych tylnej osi eksperci Bosch zalecają wymianę wszystkich elementów układu. Wynika to z faktu, że zarówno szczęki hamulcowe, jak i cylinderki mają podobny okres eksploatacji, a pozostałe akcesoria, jak elementy mocujące czy regulatory luzu, również podlegają zużyciu w trakcie pracy.

 

Zestawy szczęk hamulcowych Bosch spełniają wymagania normy ECE-R 90. Odznaczają się wysoką skutecznością i długą żywotnością. Dzięki wstępnie zmontowanym częściom zestaw gwarantuje idealne dopasowanie wszystkich współpracujących elementów oraz komfort i bezpieczeństwo hamowania przy wszystkich prędkościach jazdy. Zestaw zawiera samoregulator, który chroni układ hamulcowy przed zablokowaniem.

 

Bosch oferuje też bębny hamulcowe, co w połączeniu z zestawem szczęk Super Pro daje możliwość kompleksowej naprawy hamulców bębnowych i zapewnia idealne dopasowanie wszystkich elementów układu.

 

notka "Czy wiesz, że...?" do Bosch Kit Super Pro

 

Korzyści z użycia zestawu Super Pro:

 

  • Szybko i łatwo zamówisz potrzebne części – to tylko jeden numer katalogowy
  • Oszczędzisz nawet do 50% czasu w porównaniu z użyciem pojedynczych elementów – dzięki wstępnemu zmontowaniu elementów w zestawie
  • Zapobiegasz zablokowaniu układu hamulcowego dzięki zastosowaniu samoregulatora, który znajduje się w zestawie
  • Zapewniasz długotrwałą ochronę przed korozją, ponieważ zestawy Super Pro są malowane proszkowo
  • Zapewniasz bezpieczeństwo i niezawodność, dzięki wymianie na raz wszystkich części podlegających eksploatacyjnemu zużyciu
  • Korzystasz z produktu marki dbającej o najwyższe standardy jakości

 

Postaw na hamulcebosch.pl

Artykuł sponsorowany przez Bosch

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).