Szkolenia online dla mechaników od Total Polska już dostępne! | MOTOFAKTOR

Szkolenia online dla mechaników od Total Polska już dostępne!

person Redakcja 11/12/2020

Firma Total Polska udostępniła szereg szkoleń olejowych online dedykowanych dla mechaników samochodowych.

Dział Techniczny Total Polska wraz z Adamem Klimkiem i Patrykiem Mikiciukiem z Team Total w serii dziesięciu filmów instruktażowych wyjaśniają najważniejsze aspekty związane z olejem silnikowym – jego właściwościami, produkcją, rodzajem i sposobem właściwego doboru. Dostęp do materiałów jest bezpłatny.

 

Projekt skierowany jest do branży warsztatowej, która w dobie pandemii koronawirusa ma ograniczone możliwości udziału w szkoleniach stacjonarnych. Ten szczególnie trudny czas nie oznacza, że warsztaty nie działają, a personel nie musi zdobywać aktualnej wiedzy – wręcz przeciwnie. Oprócz specjalnie przygotowanej strony internetowej należącej do Total, szkolenia dostępne będą wkrótce na platformie Motointegrator. Z filmów uczestnicy dowiedzą się między innymi:

 

  • Jakie funkcje spełnia nowoczesny olej silnikowy?
  • Jak lepkość oleju wpływa na film olejowy?
  • Czy kolor oleju determinuje jego zużycie?
  • Jak zachowują się oleje w różnych temperaturach otoczenia?
  • Jakie technologie są stosowane w silnikach, aby spełnić normy emisji spalin?
  • Jak ważny jest wybór oleju w pojazdach z filtrem cząstek stałych (DPF / FAP)?
Nasza platforma szkoleniowa łączy w sobie najważniejsze zalety szkoleń online, czyli bezpieczeństwo i dostępność niezależnie od lokalizacji użytkownika, z tym, co zawsze wyróżnia szkolenia TOTAL – sprawdzone informacje, podane w przystępnej formie. Zdajemy sobie sprawę, że nawet podczas pandemii mechanicy muszą mieć możliwość zdobywania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności. Chcemy im to zapewnić i zaprosić do obejrzenia wszystkich 10 filmów, które przygotowaliśmy wspólnie z Adamem Klimkiem, Patrykiem Mikiciukiem i Działem Technicznym Total Polska. Szkolenia są bezpłatne i aby mieć do nich dostęp wystarczy wejść na specjalnie przygotowaną platformę internetową. Ewa Kalinowska Total Polska

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.szkolenie-olejowe.total.com.pl

 

Źródło: Total

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).