Szkolenia Garage Gurus bez wychodzenia z domu | MOTOFAKTOR

Szkolenia Garage Gurus bez wychodzenia z domu

Razem z Garage Gurus możesz zdobyć nowe umiejętności przydatne przy serwisowaniu współczesnych aut bez wychodzenia z domu.

Szkolenia, wyjazdy na warsztaty edukacyjne i podnoszenie swoich kwalifikacji czasami wydają się poza zasięgiem warsztatów, ponieważ klienci oraz ich usterki w samochodach zawsze są na pierwszym miejscu. Z myślą o zapracowanych, ale ambitnych serwisach powstała bezpłatna platforma szkoleniowa Garage Gurus. Jeśli każdego dnia używasz klocków hamulcowych Ferodo lub części zawieszenia MOOG i chcesz dowiedzieć się więcej o metodach pracy w serwisie, dołącz do szkolenia online organizowanego przez Garage Gurus.

Rozwijaj się w swoim tempie

Czy znalezienie terminu szkolenia idealnego dla wszystkich jest możliwe? Tak i platforma szkoleniowa Garage Gurus jest tego przykładem. Łączy wiedzę i otwartość do współpracy na elastycznych zasadach. Poza tym dla aktywnych uczestników szkoleń ma również bonus. Mobilny trener Garage Gurus może przeprowadzić szkolenie na żywo w wybranym warsztacie.

Zdajemy sobie sprawę, że 2020 rok zmienił nasze przyzwyczajenia i wiele aktywności zawodowych przeniosło się do sieci. Stworzyliśmy platformę ze szkoleniami online, która odpowiada na największe wyzwanie każdego przedsiębiorcy: dostępność do wiedzy o dowolnej porze. Wszyscy zarejestrowani uczestnicy kursu mają dostęp do treściwych i krótkich szkoleń 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Szkolenie online kończy się testem, który można napisać wielokrotnie, jeśli wynik jest niesatysfakcjonujący. Uczestnicy szkolenia otrzymują również specjalny certyfikat.

Garage Gurus - Adam Gołąbek

Szybka i łatwa rejestracja na szkolenie

Garage Gurus chce dzielić się wiedzą, dlatego zachęca do zapisania się na szkolenia online. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić stronę internetową https://www.drivparts.com/pl-pl/garagegurus/knowledge-center.html i zarejestrować się na szkolenie. Potrzeba aktualnego adresu e-mail, loginu i hasła. Gdy proces rejestracji zakończy się pomyślnie do dyspozycji użytkownika Garage Gurus oddaje szkolenia z zakresu podstawy budowy silników. Poza tym szczegółowo omawia działy poświęcone układowi hamulcowemu, układowi zapłonowemu, zawieszeniu i układom napędowym.

 

Źródło: Tenneco

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).