Szkolenia Garage Gurus bez wychodzenia z domu | MOTOFAKTOR

Szkolenia Garage Gurus bez wychodzenia z domu

person Redakcja 6/08/2021

Razem z Garage Gurus możesz zdobyć nowe umiejętności przydatne przy serwisowaniu współczesnych aut bez wychodzenia z domu.

Szkolenia, wyjazdy na warsztaty edukacyjne i podnoszenie swoich kwalifikacji czasami wydają się poza zasięgiem warsztatów, ponieważ klienci oraz ich usterki w samochodach zawsze są na pierwszym miejscu. Z myślą o zapracowanych, ale ambitnych serwisach powstała bezpłatna platforma szkoleniowa Garage Gurus. Jeśli każdego dnia używasz klocków hamulcowych Ferodo lub części zawieszenia MOOG i chcesz dowiedzieć się więcej o metodach pracy w serwisie, dołącz do szkolenia online organizowanego przez Garage Gurus.

Rozwijaj się w swoim tempie

Czy znalezienie terminu szkolenia idealnego dla wszystkich jest możliwe? Tak i platforma szkoleniowa Garage Gurus jest tego przykładem. Łączy wiedzę i otwartość do współpracy na elastycznych zasadach. Poza tym dla aktywnych uczestników szkoleń ma również bonus. Mobilny trener Garage Gurus może przeprowadzić szkolenie na żywo w wybranym warsztacie.

Zdajemy sobie sprawę, że 2020 rok zmienił nasze przyzwyczajenia i wiele aktywności zawodowych przeniosło się do sieci. Stworzyliśmy platformę ze szkoleniami online, która odpowiada na największe wyzwanie każdego przedsiębiorcy: dostępność do wiedzy o dowolnej porze. Wszyscy zarejestrowani uczestnicy kursu mają dostęp do treściwych i krótkich szkoleń 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Szkolenie online kończy się testem, który można napisać wielokrotnie, jeśli wynik jest niesatysfakcjonujący. Uczestnicy szkolenia otrzymują również specjalny certyfikat. Adam Gołąbek Garage Gurus

Szybka i łatwa rejestracja na szkolenie

Garage Gurus chce dzielić się wiedzą, dlatego zachęca do zapisania się na szkolenia online. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić stronę internetową https://www.drivparts.com/pl-pl/garagegurus/knowledge-center.html i zarejestrować się na szkolenie. Potrzeba aktualnego adresu e-mail, loginu i hasła. Gdy proces rejestracji zakończy się pomyślnie do dyspozycji użytkownika Garage Gurus oddaje szkolenia z zakresu podstawy budowy silników. Poza tym szczegółowo omawia działy poświęcone układowi hamulcowemu, układowi zapłonowemu, zawieszeniu i układom napędowym.

 

Źródło: Tenneco

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).