Szkolenia dla warsztatów Ravenol Professionals | MOTOFAKTOR

Szkolenia dla warsztatów Ravenol Professionals

person Adrian Januszkiewicz 3/03/2020

Ravenol, chcąc wesprzeć rozwój warsztatów należących do sieci Ravenol Professionals, przygotował cykl szkoleń podnoszących kompetencje mechaników.

Rozbudowana tematyka szkoleń obejmuje:

 

  • automatyczne skrzynie biegów,
  • silniki benzynowe,
  • silniki diesla,
  • wspomaganie,
  • manualne skrzynie biegów,
  • mechanizmy różnicowe.

 

Tematy szkoleń dobierane są przez wykwalifikowanych trenerów zgodnie z aktualnymi trendami rynku motoryzacyjnego jak i potrzebami warsztatów należących do sieci Ravenol Professionals. Szkolenia prowadzone są przez profesjonalistów z Biura Ekspertyz Technicznych i Szkoleń BETiS w Radomiu. Wszystkie szkolenia składają się z części teoretycznej i praktycznej. Każda tematyka szkoleń realizowana jest na dwóch poziomach: podstawowym i zaawansowanym. Mechanicy należący do sieci Ravenol Professionals uzyskują od Ravenol specjalną zniżkę na szkolenie:

Szkolenia dostępne są również dla osób spoza sieci, wówczas ceny szkoleń ustalane są indywidualnie, bez uwzględniania rabatu przyznawanego warsztatom sieciowym.

 

Źródło: Ravenol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).