Szersza oferta wycieraczek FLEXfit od HC-CARGO | MOTOFAKTOR

Szersza oferta wycieraczek FLEXfit od HC-CARGO

person Adrian Januszkiewicz 28/05/2021

Od kilku dni firma HC-CARGO proponuje 2 nowe produkty w ofercie FLEXfit.

Gama wycieraczek FLEXfit obejmuje takie marki pojazdów, jak: Audi, BMW, Ford, VW, Mercedes-Benz, Opel i wiele innych. Oferta jest dopasowana do 90% aut na europejskich drogach.

 

Jak donosi producent, pióra wycieraczek są wykonane z następujących części i tworzyw:

 

  • Naturalny kauczuk z dodatkiem grafitu, to skład wysokiej jakości gumy. Zapewnia elastyczność, płynność i bezszelestność.
  • Sprężyna napinająca z ocynkowanej stali idealnie dopasowuje pióro do szyby, co gwarantuje równomierny nacisk, solidną konstrukcję i dłuższą żywotność.
  • Aerodynamiczny spojler przeciwdziała unoszeniu się pióra z powierzchni szyby dzięki czemu nie ma smug, zgrzytów i zakłóconej pracy.

Nowości FLEXfit

  • NOWE PIÓRO WYCIERACZEK ma 750mm długości i jest przeznaczone do Audi A2, Citroen C4, Ford B-max i nie tylko!

 

Pióro znajdziesz pod numerem 161940.

  • NOWY WYPEŁNIONY STOJAK

 

To praktyczny ekspozytor zawierający 64 sztuki wycieraczek w 12 długościach. Każde pióro znajduje się w blistrowym opakowaniu z oznaczeniem dostawcy – HC-CARGO z Grupy Bosch.

 

Stojak znajdziesz pod numerem 161947.

Źródło: HC-CARGO

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).