Szeroki wybór numerów referencyjnych w katalogach Sogefi | MOTOFAKTOR

Szeroki wybór numerów referencyjnych w katalogach Sogefi

person Adrian Januszkiewicz 18/10/2019

Firma Sogefi wydała w 10 językach, katalogi na rok 2020, obejmujące jej marki filtrów dla IAM: Purflux, Fram oraz CoopersFiaam.

Ponad 6700 pozycji obejmujących ponad 500 nowych numerów referencyjnych dla niezależnego rynku wtórnego wprowadzonych w 2019 roku jest dostępnych w wersji drukowanej i w katalogu online. Wyróżniające się nowe pozycje w asortymencie to m.in.:

 

  • filtr paliwa do silnika PSA 1.5 BlueHDi, Fiat Multijet;
  • filtr oleju do Mercedesa Klasy A z 2018, BMW X2, Peugeot 508 II, PSA 1.5 BlueHDi, Alpine A110 II;
  • filtr powietrza silnika do modeli Fiat 500X, Ford Mondeo V, Opel / Vauxhall Combo D, VW 1.0 TFSI;
  • filtr powietrza kabinowego do modeli Opel Astra K / Vauxhall, Audi A4 z 2018, Porsche 911 z 2017, Hyundai Tucson, Hyundai i30 III 2017 oraz Toyota Yaris III z 2018 roku.

 

Firma Sogefi dokłada wszelkich starań, aby wszystkie filtry były dostępne na niezależnym rynku wtórnym części zamiennych już kilka miesięcy po ukazaniu się na rynku nowego modelu pojazdu.

 

Wraz z tym poszerzeniem asortymentu, pokrycie parku samochodowego wzrosło o prawie 12 milionów samochodów w Europie, lokując Sogefi na pozycji numer 1 pośród dostawców na niezależnym rynku wtórnym części zamiennych w przypadku pokrycia parku samochodowego w zakresie filtra oleju (96%* pokrycie) i w zakresie filtra diesel (96%* pokrycie); przy silnym pokryciu parku samochodowego w zakresie filtrów powietrza silnika (93%*) i w rodzinie filtrów powietrza kabinowego (93,7%*).

 

Sogefi może się też pochwalić pierwszym miejscem w zakresie filtrów oleju i drugim miejscem w zakresie filtrów paliwa jako dostawca OE w Europie.

 

Nowy katalog, który obejmuje ponad 70 nowych stron, zawiera wszystkie rodziny filtrów do samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych, w tym nową gamę Cabin3Tech+, która zatrzymuje do 98,8% drobnych cząstek stałych, oferując nowy wybór jako uzupełnienie filtrów pyłkowych i filtrów z węglem aktywnym. Użyteczna strona z podsumowaniem na początku umożliwia czytelnikom szybki i łatwy wybór spośród dostępnych opcji, oszczędzając czas i wysiłek.

 

Wszystkie katalogi są również dostępne on-line za pomocą odpowiedniej aplikacji dla marek Purflux, FRAM (Europa) i CoopersFiaam oraz strony internetowe: www.purflux.com, www.fram-europe.com i www.coopersfiaam.com.

 

*dane: Styczeń 2018

 

Źródło: Sogefi

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).