Szeroka oferta AISIN na Automechanice | MOTOFAKTOR

Szeroka oferta AISIN na Automechanice

Tegoroczne targi Automechanika to bogata w wydarzenia impreza, gdzie AISIN Aftermarket Europe zaprezentował wiele zapowiedzi i nowe osiągnięcia.

Tegoroczna edycja targów Automechanika mimo swojej specyficznej formuły ma dla AISIN duże znaczenie.

Mamy tu mnóstwo pracy. Konsolidujemy ofertę AISIN do postaci kompleksowego pakietu doskonałych części i usług dla naszych dystrybutorów i partnerów w poszczególnych kanałach. Jego prezentacja na targach Automechanika sprawi, że rok 2021 będzie niezapomniany. I będą ku temu powody.

specjalista-koordynator marketingu w AISIN - Tanguy Brohée

 

Pierwszym z nich jest informacja o wielu nowych częściach przeznaczonych dla jeszcze szerszego wachlarza europejskich samochodów.

Widzimy rosnący popyt na niektóre marki i modele. Gdy pojazdy znanych producentów osiągają i przekraczają wiek pięciu lat, zaczynają być potrzebne części zamienne, więc rozszerzamy naszą ofertę, żeby lepiej zaspokajać tę potrzebę. Pełna lista będzie dostępna wkrótce.

- Tanguy Brohée

Wszystkie części AISIN do hamulców dostępne pod marką ADVICS

AISIN rozszerza zasięg i zwiększa dostępność swoich części i produktów do hamulców. Teraz wszystkie będą oznaczone jedną należącą do AISIN marką ADVICS. Produkty Advanced Intelligent Chassis Systems (ADVICS) już wcześniej były powszechnie dostępne w Europie, Japonii i Ameryce Północnej. Zapowiedziane przez firmę posunięcie ma umocnić obecność tej marki na rynku. Jednocześnie dzięki temu ruchowi od sierpnia 2021 r. ma nie być już potrzebna oddzielna linia części AISIN do hamulców. Produkty te mają być dostępne w tych samych co zwykle kanałach sprzedaży i sieci dystrybucji.

Tłoki ART

Kolejna marka AISIN będzie dostępna w naszym europejskim kanale sprzedaży części. Tłoki ART zostaną niezwłocznie wprowadzone do naszej sieci dostaw. Wprowadzenie tłoków ART (firmy Art Metal Manufacturing) do portfolio AISIN Aftermarket Europe pozwoli dystrybutorom oferować klientom tłoki najwyższej światowej klasy. Kompletna oferta to większy komfort i bezpieczeństwo, dłuższa jazda i większa moc, które nasz dział badań i rozwoju wypracował dzięki wytrzymałym materiałom.

- Tanguy Brohée

Innowacja w skrzyni biegów: regeneracja we współpracy ze STELLANTIS

Nawiązana niedawno współpraca AISIN i STELLANTIS oznacza nowe życie dla uszkodzonych automatycznych skrzyń biegów tej firmy. Dzięki możliwościom sieci serwisowej AISIN klienci mogą wysyłać za pośrednictwem warsztatów samochodowych automatyczne skrzynie biegów do naprawy i odbierać naprawione w ciągu (zazwyczaj) tygodnia.

Rozmawiamy z sieciami warsztatów, żeby pomóc im w jak najszybszym i jak najsprawniejszym przywracaniu samochodów ich klientów do stanu używalności.

- Tanguy Brohée

Nowy produkt: elektroniczny czujnik wysokości jazdy

AISIN Aftermarket Europe zapowiadał na targach Automechanika wprowadzenie na rynek nowego elektronicznego czujnika wysokości jazdy przeznaczonego do zawieszenia pneumatycznego oraz systemów automatycznej regulacji świateł. Jak mówi Tanguy Brohée czujnik ten zwiększa komfort jazdy dzięki natychmiastowej adaptacji do zmian obciążenia lub liczby pasażerów. Instaluje się go przy każdym nadkolu, żeby zapewnić pomiar i równomierną regulację wysokości jazdy ze wszystkich stron. Pojedynczego czujnika można również używać w samochodach z automatyczną regulacją świateł.

Gdy samochód jest załadowywany lub rozładowywany, przyspiesza lub zwalnia, jego wysokość może się zmieniać. Czujnik to wykrywa i alarmuje elektroniczny moduł sterujący.

- Tanguy Brohée

 

Produkt jest już dostępny w kanałach sprzedaży i u dystrybutorów AISIN Aftermarket.

 

Źródło: AISIN

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).