Szczypce do złączy w gamie Elparts Herth+Buss | MOTOFAKTOR

Szczypce do złączy w gamie Elparts Herth+Buss

W gamie Elparts od Herth+Buss pojawiły się specjalne szczypce do złączy w poręcznym pudełku z asortymentem złączy i końcówek kablowych.

Nowy zestaw Elparts zawiera najpopularniejsze złącza doczołowe produkowane zgodnie z normą DIN 46341-1B oraz końcówki kablowe z końcówką oczkową (podobną do DIN 13600). Złącza zawarte w tym asortymencie mają umożliwiać szybkie i pewne lub bezpośrednie podłączenie kabli w pojazdach do komponentów.

 

Dzięki nowej skrzynce asortymentowej Herth+Buss oferuje teraz swoim klientom 18 różnych złączy o przekrojach od 0,5 do 16 mm² i pasujących szczypiec do zagniatania. Dołączone elementy są również dostępne jako opakowania uzupełniające, które mieszczą się w odpowiedniej komorze w pudełku, z wyjątkiem dużych złączy zaprojektowanych dla przekroju kabla 16 mm².

Szczypce do zagniatania dla łatwości użytkowania i bezpiecznych połączeń

Wydajna praca i naprawdę bezpieczne połączenia zależą od posiadania odpowiedniej pary szczypiec. Zakres zastosowań tych szczypiec do zaciskania jest naprawdę szeroki: idealnie nadają się do obróbki kabli o przekrojach od 0,1 do 16 mm².

 

Zwalniany system blokady i ergonomiczny miękki uchwyt, jak podaje producent, zapewniają łatwość użytkowania. Te szczypce mają sprawiać, że przetwarzanie łączników stykowych będzie proste i łatwe, z gwarancją wysokiej jakości. Odpowiednie zakresy przekrojów różnych profili są wygrawerowane na szczypcach.

 

Źródło: Herth+Buss

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).