Szczypce do złączy w gamie Elparts Herth+Buss | MOTOFAKTOR

Szczypce do złączy w gamie Elparts Herth+Buss

person Adrian Januszkiewicz 13/02/2020

W gamie Elparts od Herth+Buss pojawiły się specjalne szczypce do złączy w poręcznym pudełku z asortymentem złączy i końcówek kablowych.

Nowy zestaw Elparts zawiera najpopularniejsze złącza doczołowe produkowane zgodnie z normą DIN 46341-1B oraz końcówki kablowe z końcówką oczkową (podobną do DIN 13600). Złącza zawarte w tym asortymencie mają umożliwiać szybkie i pewne lub bezpośrednie podłączenie kabli w pojazdach do komponentów.

 

Dzięki nowej skrzynce asortymentowej Herth+Buss oferuje teraz swoim klientom 18 różnych złączy o przekrojach od 0,5 do 16 mm² i pasujących szczypiec do zagniatania. Dołączone elementy są również dostępne jako opakowania uzupełniające, które mieszczą się w odpowiedniej komorze w pudełku, z wyjątkiem dużych złączy zaprojektowanych dla przekroju kabla 16 mm².

Szczypce do zagniatania dla łatwości użytkowania i bezpiecznych połączeń

Wydajna praca i naprawdę bezpieczne połączenia zależą od posiadania odpowiedniej pary szczypiec. Zakres zastosowań tych szczypiec do zaciskania jest naprawdę szeroki: idealnie nadają się do obróbki kabli o przekrojach od 0,1 do 16 mm².

 

Zwalniany system blokady i ergonomiczny miękki uchwyt, jak podaje producent, zapewniają łatwość użytkowania. Te szczypce mają sprawiać, że przetwarzanie łączników stykowych będzie proste i łatwe, z gwarancją wysokiej jakości. Odpowiednie zakresy przekrojów różnych profili są wygrawerowane na szczypcach.

 

Źródło: Herth+Buss

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).