Świece zapłonowe i fajki motocyklowe NGK na aftermarket | MOTOFAKTOR

Świece zapłonowe i fajki motocyklowe NGK na aftermarket

person Adrian Januszkiewicz 23/01/2019

Firma NGK wprowadziła na aftermarket dostępne wcześniej wyłącznie na rynku OE świece zapłonowe i fajki do jednośladów i quadów.

Firma NGK Spark Plug Europe w ramach marki NGK Ignition Parts wprowadziła do oferty 5 nowych nasadek świec (tzw. fajek) do kluczowych zastosowań w jednośladach marki KTM, RotaxHusqvarna oraz w quadach. Jednocześnie elementy te są uniwersalnymi zamiennikami do wielu małych silników oraz jednostek napędowych łodzi. Tym samym mogą z nich korzystać klienci aftermaketowi z kilku segmentów.

 

Od dziesięciu lat po raz pierwszy na aftermarkecie zostały zaoferowane fajki przejęte bezpośrednio z asortymentu dostarczanego przez NGK Spark Plug na montaż fabryczny.

 

Poszerzenie oferty zaplanowano z uwzględnieniem oczekiwań klientów.

Te nowe, przejęte bezpośrednio z OE fajki, to nie tylko dodatkowe pokrycie rynku. Pokazują one również, jak wielką wagę przywiązujemy do ciągłego rozwoju naszych kluczowych linii elementów układu zapłonowego, zapewniając jednocześnie korzyści dla klientów. W przyszłości mamy nadzieję wprowadzić na aftermarket jeszcze więcej części przejętych z OE. David Loy Vice-prezes Aftermarket EMEA firmy NGK Spark Plug Europe

 

W zależności od konstrukcji układu zapłonowego nasadki świec (tzw. “fajki”) łączą świece zapłonowe z przewodami zapłonowymi. Pięć nowych fajek NGK Spark Plug Europe nadaje się do świec zapłonowych z izolatorem o średnicy 9 mm. Mają one konstrukcję prostą lub kątową. Podobnie jak inne nasadki świec z oferty aftermarketowej również 5 nowych referencji jest produkowanych przez NGK w Japonii.

 

Poszerzenie oferty fajek NGK Spark Plug Europe zbiega się z gorącym okresem licznych zapowiedzi produktowych ogłoszonych podczas wrześniowych targów Automechanika we Frankfurcie nad Menem. Obok najobszerniejszego na rynku asortymentu silnikowych czujników prędkości obrotowej i położenia pod marką NTK Vehicle Electronics, przedstawiono nowy, ujednolicony i scalony asortyment sond lambda oraz czujników temperatury spalin (EGT).

 

Nowe fajki są już dostępne i można je znaleźć w wyszukiwarce produktów na stronie marki. Występują również w wydanym przez NGK Spark Plug Europe katalogu do jednośladów (pojazdów dwukołowych) 2018-19 oraz w katalogu do małych silników i łodzi 2018-19.

 

Źródło: NGK

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).