Światła ostrzegawcze Hella SL60 LED | MOTOFAKTOR

Światła ostrzegawcze Hella SL60 LED

person Adrian Januszkiewicz 27/02/2019

W ofercie marki Hella można znaleźć specjalne światła ostrzegawcze SL60 LED, które mogą mieć zastosowanie przykładowo w wózkach widłowych.

Innowacyjne światła ostrzegawcze SL60 LED z technologią Visiotech pozwalają na projekcję linii ostrzegawczych obok pojazdu. Główne zastosowanie produktu to ostrzeżenie przechodniów/pojazdów o nadjeżdżającym pojeździe. SL60 LED znacząco zwiększa bezpieczeństwo pracy, komfort i pozwala zapobiec potencjalnym wypadkom/uszkodzeniom.

Dzięki specjalnej optyce soczewek linie emitowane na dane podłoże są bardzo wyraźne (niebieskie lub czerwone).

 

Produkt posiada kompaktowe rozmiary co sprawia, iż znajdzie swoje zastosowanie nawet tam gdzie są małe przestrzenie do instalacji dodatkowych produktów. SL60 LED dostępny jest pod numerami:

 

  • 1G0 996 210-001 (Kolor niebieski);
  • 1G0 996 210-011 (Kolor czerwony).

Dane techniczne

Napięcie robocze/znamionowe: 10-80 V

Typ źródła światła: LED

Moc: czerwone: 5,5 W; niebieskie: 7 W

Normy bezpieczeństwa: IP 6K7/IP 6K9K

Typ homologacji: ECE-R10

Obudowa: odlew aluminiowy

Połączenie: kabel 500 mm

Soczewki: poliwęglanowe

Wymiary: 70 x 63 x 99 mm

Waga: 290 g

Źródło: Hella

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).