SWAG promuje swoją ofertę pasków rozrządu | MOTOFAKTOR

SWAG promuje swoją ofertę pasków rozrządu

person Adrian Januszkiewicz 10/08/2021

Firma SWAG uruchomiła kampanię produktową dedykowaną zestawom paska rozrządu podkreślającą ich szerokie pokrycie aut w Europie.

Marka SWAG oferuje ponad 330 zestawów paska rozrządu, a także większe pokrycie rynku, dzięki dostępnym ponad 220 zestawom paska rozrządu z pompą wody. W tym drugim przypadku jedno pudełko zawiera wszystkie elementy niezbędne do przeprowadzenia kompleksowej i profesjonalnej naprawy.

 

Hasło kampanii SWAG „Best Choice for Timing Belt Kits”, czyli „Najlepszy wybór w zakresie zestawów paska rozrządu”, nawiązuje do wysokich standardów marki oferującej elementy rozrządu silnika do europejskich samochodów najnowszej generacji. Dzięki dynamicznemu procesowi badania nowych pojazdów SWAG zapewnia szybkie wprowadzanie nowych produktów na rynek.

 

W oparciu o współpracę z dostawcami na pierwszy montaż SWAG gwarantuje najwyższy poziom jakości produkcji. Zestawy zawierają paski spełniające procedury testów i wymagania stawiane produktom w jakości OE. Dodatkowo produkty poddawane są restrykcyjnej, 3-etapowej kontroli.

Źródło: bilstein group

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).